1. 1.
  %99u müslüman olan bir ülkede* nefes almaması gerekiyor aslında.
  elektrik ve suyunu kesmeliyiz aslında. hatta iş imkanlarını alalım ellerinden.
  çocuk yapamasınlar, arabaya binemesinler. toplu taşıt araçlarını kullanamasınlar.
  4 -1 ... akrep burcuyum kacma gel
 2. 2.
  aslında dindarlara göre çok daha fazla haktan yararlanması gerekirken maalesef eşit haklara sahip ateisttir.
  haksızlıktır ama olsun.
  3 -1 ... toleys
 3. 3.
  ama olsun yinede insan insandır. ne diyorum lan ben maymuna insan diyodum az daha.
  -2 ... maeshlmaent
 4. 4.
  (bkz: oğlum bak git)
  2 -1 ... viewpointx
 5. 5.
  dinin bireysel bir olgu olduğunu anlayamayan, hoşgörü sahibi olmayan, küt kafalı bir yobaz zırvası. zira müslümanlıkta hoşgörü vardır zorlama ve zulüm yoktur.
  2 ... deepinthedeset
 6. 6.
  onun kendi secimidir elbette onun da hesabının sorulacağı zaman gelir ama o hesabı biz değil yaratıcı soracaktır bize düşende her insana verilen hakların onlarada verlmesidir. Bize yakışan bu olmalıdır.
  ... luckybrs6
 7. 7.
  tüm hakların kendine verildiğini sanan şakirt saçmalaması . doğa insanlara yaşamsal koşulları insanlar istediği için temin eder. örn. baraj yapmak, bina yapmak doğanın görevi değildir insanın görevidir. çogu dogmatik şeylere inanmayan bilim insanları keşiflerini yaparken (tesla,eınsteın,pastör,vb.) insanları inançlı inançsız diye ayırmadan faydalanmalarını sağlayacak şekilde tasarlamışlardır. ancak bilimsel alt yapıdan uzak temelini insan sevgisiniden almamış teori ve inanışlar olayı hastane-pastane minvaline indirebilmiş bunları memleketin güzellikleri olarak sunarak hacca gitmek için gavur ingilizlerin (hatta atesitlerin) kuş gribi ilacını bulmalarını umutla beklemiştir.
  olayı memleket güzelliğine (devlet hastanesi okulu vs.) indiren adama 'ey vicdanını yitirmiş hayatta kalmak için içtiğin ilaçları hangi orta doğu'lu doktor bulmuş' diye sordurtan başlıktır.
  1 ... paranormalaktivitesizlik