1. 1.
  gazetedeki burç yorumlarının herkes inansın diye hep pozitif genelde aşka yönelik kavramlarla fal severlerin gözünü boyaması olayıdır.

  örnek bi gazete burç köşesi

  aslan burcu : sevdiğine bağlıdır ,ailesini sever , sabırlıdır , tersi kötüdür , sevdiklerini yarı yolda bırakmaz , kendiyle barışıktır .

  oğlak burcu : kendiyle barışıktır ,sabırlıdır , sevdiğine bağlıdır , tersi kötüdür , sevdiklerini yarı yolda bırakmaz , ailesini sever .

  balık burcu : ailesini sever , sabırlıdır , tersi kötüdür , sevdiklerini yarı yolda bırakmaz ,kendiyle barışıktır , sevdiğine bağlıdır.

  boga burcu : sevdiklerini yarı yolda bırakmaz , ailesini sever ,kendiyle barışıktır ,sabırlıdır , tersi kötüdür , sevdiğine baglıdır.

  vsvs
  diye devam eder.
  1 ... milsiz kahin
 2. 2.
  burçlara falan inanan sığırları her hafta gazeteye abone yapmaları içindir. tüm burçlarda insanlarda olabilitesi yüksek olan ve olumlu yönleri fazla olan özellikleri bulundururlar. okuyan adam da egosuna mütemadiyen "aha bu bende var yaa", "beni anlatıyor helal olsun" gibi cümleler kurmaya başlar. iltifat eden insanı sevmek gibi bir şey.
  1 -1 ... yetkisiz temsil
 3. 3.
  doğru valla, bildiler.
  8 ... elmas bogazici