1. 1.
    savaşa hazırlıktır. Amerika da savaşa girmeden önce bu tarz diziler çekip milleti alıştırıp öyle girmişti. Börü, söz , Ertuğrul vb diziler buna yöneliktir. Teorim budur evet.
    9 -5 ... salgin
  2. 2.
    Ben ne diyorum sen nereye çekiyorsun kardeşim. Ben diyorum savaş sen hala muhalefet çabasındasın...
    5 -1 ... salgin
  3. 3.
    Bildiğim tek bir şey var. Vatandaşı dolduruşa getirmekten başka bir şey değildir. Zira askerliğini yapmış biri olarak söylüyorum ki hiç seve seve askerlik yapan birini görmedim. Ancak gün sayarlar ve bir anca bitsin siktir olup gideyim peşindedirler.
    8 -1 ... sahnenin disindaki adam
  4. 4.
    askeri dizilerde oynayan oyuncuları askeri bölgede çatışmaya soksan oyuncuları ters s*kerler. yada hüngür hüngür ağlayarak geri dönerler. (ben yüzde yüz türkçüyüm. aynı zamanda kürt veya fetöcu falan değilim)
    4 -3 ... efendi hitler
  5. 5.
    ama askerimiz güçlüdür ona bişey diyeceğim yok.
    1 ... efendi hitler
  6. 6.
    Hepsi saçmalık. Her şey yanlış anlatılıyor halka.
    8 -1 ... sevdanolmasaa
  7. 7.
    15 ay askerlik yaptım. neredeyse her deliğe girip çıktım cidden yok böyle bir askeriye.

(bkz: kandırıldık)
    6 -3 ... true
  8. 8.
    Askerlerin çoğunun böyle askerlik yapmadığını herkes biliyor. Gerçek askerlik göstermek için bütün gün patates soğan soyan asker gösterecek değiller. Tabii ki askeri dizileri böyle çekecekler az bile yapıyorlar. Amerikalılar askerini bırak sokaktaki ipsiz sapsızını bile kahraman gibi gösteriyor.
    1 ... kyloren
  9. 9.
    şovdan başka bir şey değil gerçekte değil.

ben gerçekleri burada teker teker yüzünüze vururum da uğraşmak istemiyorum,

çok isteyen varsa özelden sorabilir.
    2 -1 ... being a dwarf
  10. 10.
    bizim millet gazsız çalışmıyor kardeşler veriyorlar gazı sonra ekran başında dizi izlemekle vatan filan kurtardığını sanıyorlar.
    7 -1 ... napakyanii