1. 1.
    türkiye üretim ekonomisinden tamamen koptu. ve balya balya borç kapıda bekliyor. bütün millet kredi borcu içinde. birileri kendini fena zengin etti halkı tekbir dua vs. masallarıyla kandırdılar tekbirli hırsızlar tarafından soyulduk. bakın bakalım türkiye nasıl bir borç içinde görün ahmaklara vidalı kapak olsun.

https://odatv.com/biz-but...tona-gomduk-26021809.html
    7 -8 ... kakandoboy
  2. 2.
    çiftlik bank nasıl din satıyordu bunlarda güya öbür dünya pazarlayıp kendileri köşklerde saraylarda dünkü çocuklar şehzadeler milyonları kürdan yapmış halkın parasıyla vakıfçılık mı dersin rezilliğin bini bir para halk uyumaya devam. bu din bu dindarlık ha??
    ... kakandoboy
  3. 3.
    yazıdaki bazı veriler gerçeği yansıtmıyor.

rüzgar ve güneş enerjisinin ülke içindeki payı yalan. net.

kalan kısmını bilemem, istatistik her yere çekilebilen bir bilim.
    2 ... raduyev
  4. 4.
    bazı zübük padişahının eniklerinin hoşuna gitmemiş bu gerçekler ama malesef. bir yerlerine bu sahtekar palyaçoların fena batıyor.
    -1 ... kakandoboy
  5. 5.
    Lan linkin kaynağı odatv nasıl ciddiye alayım ben bunu. Ajaajajaj. Tarafsız medya varsa buyursun.
    2 -2 ... abbas dikbasar
  6. 6.
    Dış borç almış başını gidiyor hatırlatılmalı.
    1 ... freesun
  7. 7.
    türkiyenin ilerlemesini kıskanıyorlar.
    ... ibni maymun
  8. 8.
    cari açık ve dış borç tellak göbeği gibi olmuş hala ona inanman buna inanmam diyenler var.
    ... exlamabin
  9. 9.
    O değil de çalışmaya başladığımdan beri borç ödüyorum lan. Ne lanet bişeymiş. Bi yiyemedim şu maaşı çıtır çıtır.
    1 ... darked
  10. 10.
    kaynak olarak oda tv.
    ... ehli sunnet