1. 1.
  türk hukuk sisteminin ivedilikle gerçekleştirmesi gereken olay. harekete geçmeyen her hukukçunun gün be gün ortak olduğu suçtur efendim.

  sınırdan içeri sokulup, ifadeleri alındıktan sonra "örgüt yöneticisi olmadıkları" savıyla salıverilen pkk'lılar ile hasım olmuş, can vermiş, can almış olan şehitler ve kalan gazilerimizin, pkk'lıyı salıveren hukuk dahilinde mantıken yargılanması ve ciddi şekilde ceza almaları gerekmektedir.

  kavga taraflarından her ikisinin de masum olamayacağı kadar büyük ve kanlıdır. şu durumda yasalar masum olanı salıvermiş ise suçlu olanı içeri atmalıdır ki, hak yerini bulsun, bunun devamında adalet ülkeye yayılsın ve elbette tüm bölgelerde topyekün bir kalkınma hareketi başlasın.

  hukuk duygu ile değil kanun ile, politik olarak değil süreklilik ile yükselir sayın cemaat. emmeye gelmiyorsunuz madem buyrun gömmeye gelin.

  unutmayın ki, bu hıyaneti tarih yazacak. sorumluları ise şüphesiz vicdan mahkemelerinde yargılanacaktır.
  5 -1 ... cemil abi
 2. 2.
  ee kolay değil eli kanlı(!) tsk örgütüne(!) maşa olmuşlardır. tez yargılansın pis faşikler. ayrıca apo da hapisten çıksın beyaz bir güvercin misali meclise girsin. evet, türkiye'ye demokrasi gelmiştir o vakit!!! şimdi hepimiz mutlu ve zengin olabiliriz artık.
  o değil de harbiden, yarın bir gün avrupa birliği, insan hakları komisyonu ayağına bu insanlarımız "savaş suçlusu" diye yargılanmak istenirse acaba ne yaparız diye düşündüm? sanırım hiç bir şey yapamayız! 2 gün önce kapıdan elini kolunu sallaya sallaya geçen dallamalara hiç birşey yapamadığımız gibi. biz ancak yazar dururuz burada, bir çeşit mental masturbasyon! ama artık bu da beni kesmiyor yakında esrara başlayacam.
  3 -1 ... kerameti kendinden menkul
 3. 3.
  (bkz: tutmayin kucuk enisteyi)
  1 -1 ... sedas
 4. 4.
  --spoiler--
  yavaş gel
  --spoiler--

  (bkz: allah)
  ... sebarstian
 5. 5.
  eğer dağdan gelenler ellerini kollarını sallayarak utanmadan aramıza karışa biliyorlarsa vatanı korumak için onlara kurşun atan şehit ve gazileri yrgılamak gerekir.
  ... by shadow