1. 1.
    beklenen büyük istanbul depremi diye bir mevzu varken ısrarla devam eden saçmalıktır.

ilk büyük sallantıda muhtemelen yüzde 90'ı yıkılacak bir muhite yığılıp, leş gibi evler için hayvan gibi paralar bayılmak çok saçma değil mi lan?

hayır gidin ruhsuz avm-ofis-rezidans kompleksinde 1+1 stüdyo daire alın falan da demiyorum ama insan kendini bir düşünür, gölcük depremi'nden sonra yaşananlara benzer şekilde, iç anadolu'dan kamyonla adam yığıp, elinizi satırla kesip bileğinizdeki bileziği, saati, elinizdeki yüzüğü falan alıp "nasıl olsa bu sanatçı tayfası gavur değil mi gavuru yağmalamak sünnettir" diyecekler.
    ... kornisten kovulan perde ruleti
  2. 2.
    teşvikiye camii'nden uğurlanmak içindir.
    2 ... teflon
  3. 3.
    bulunacak bir iskeletleri kalırsa uğurlanabilirler.
    ... saplanti
  4. 4.
    Seninle aynı boktan mahallede mi otursunlar? Ben de ünlü olsaydım seninle komşu olmaya heves etmezdim.

Beybi!
    ... fistingci sahap
  5. 5.
    bizim çorlu'da da tüm zenginler hürriyet mahallesinde toplanmışlar. öyle dandik bir yerdeki mahalle merkeze uzak dağ başında ama daire fiyatları uçuk. param olsa sittin sene gidip ev almam oradan. adamlardaki mantık biz fakirlerle aynı ortamda yaşamayız, mahalleye fakir gelmesin diye her şeyin fiyatını uçuk yapmışlar. sanırım bu zenginler her yerde aynı kafayla yaşıyorlar.
    1 ... hatake kakashi
  6. 6.
    mümkünse orada kalsınlar. zira bağdat caddesi sakinleri olarak kasıntı tiplere zaten tahammülümüz yok, bir de sonradan görme tipler bizim muhite dadanırsa hiç çekilmez...
    ... flat head