bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    genellikle çocuklarla iyi diyalog kuran, masumca aldığı makasın çocuğın hayaller alemine dalmasının farkında bile olmayan tatlı zalim insan.

pencereye bi çıkışı vardır ki erkek çocuklar kendisini fark etmesi için 7 takla atıp, birbirleriyle kavgaya tutuşturan.
    17 -4 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  2. 2.
    monica belluci.

malena...
    1 ... mavraci
  3. 3.
    mahalle mi kalmış allasen. en son elektrik kesilince sokakta çocuk gördüm.

eskiden vardı bu fahriye ablalardan.
    6 -1 ... nadia nadia
  4. 4.
    mahallenin ağır abisine vurduran abladır.
    5 -2 ... corduene
  5. 5.
    mahallede değilde teyzemlerin köyünde berna abla vardı yüzünde ergenlik sivilcelerinin yarattığı bir parça tahribat vardı bu onu daha da seksi yapıyordu teyze kızının en yakın arkadaşıydı aynı zamanda bu berna abla. neyse birinde sömestr tatilinde teyzemlere gittim, bir akşam berna abla ve iki kız (komşuları) teyzemlere geldi 4 kız birde ben olduk, berna abla uzun etek giymişti benim karşımdaki divanda oturuyordu neyse bu dizlerini karnına doğru çekince eteğin altı düştü pıtık meydana çıktı bunlar kendi aralarında sohbet ediyor ben pıtığı kesiyorum ulan ne kadar kötü oldum ya yaşım 13-14 hatunların yaş ortalaması 24-25 oradan uçup pıtığına girip orada hayatıma devam etmek istedim içimden diyorum umarım oturuş pozisyonunu değiştirmez berna abla beni çok severdi webstırım derdi kucağına alırdı vayy be abla çok çektirdin bana.
    2 -3 ... kenan kilicdaroglu
  6. 6.
    Fahriye değil rica ediyorum, Sebahat abla.
    Sevilen sayılan insanlardır. Tüm mahalle tarafından hürmet görür. Naifliği ve zerafeti çocukların ilk aşkı olmasını sağlar.
    Müslüm ve Sezen'in Sebahat Abla diye bir rakı masası şarkıları vardır. Şarkıda geçen Eşref Abi diye bir karakter de anlatılır. Çocuklar ona özenir, onun gibi racon bilen eski kabadayılardan olmak ister.
    Eskileri hep özlemle anıyoruz nedense, hiç gelmeyecekmişçesine.
    2 ... sleep on the floor
  7. 7.
    "yüzünde ergenlik sivilcelerinin yarattığı bir parça tahribat vardı ama müthiş seksiydi " den sonrasını okumadım.
    2 ... gok kubbeye kadar yolu var
  8. 8.
    " Sen ne güzel komşumuzdun fahriye abla "
    diyerek şairin betimlediği insan.
    1 ... eratosthenes
kapat