1. 1.
  beyaz gelincik dizisinde meryemce karakterini canlandıran altın portakallı aktris.

  3 yıl sonra gelen edit : beşiktaş'ta gördüm ben bunu. hayatımda gördüğüm en güzel kadındır. eridim sıvı haline geçtim lan. inşallah şöyle dünya gözüyle bir kere daha görmek nasip olur hanfendinin güzelliğini.
  4 -1 ... uieat
 2. 2.
  meleğin düşüşü filmi ile almıştır en iyi kadın oyuncu altın portakalını; ve gayet eğlenceli ve başarılı bulduğum, memleketin ilk mask tiyatro oyunu olan sersemler evi nde harika bir performans sergilemiştir kendileri. * *
  ... cryptic
 3. 3.
  duru guzellige sahip aktris. ah bide su konusmasi olmasa.
  (bkz: siyah sac beyaz ten mavi goz)
  1 ... muratarikan
 4. 4.
  üniversitede solcu gözükmek uğruna türlü komikliklere imza atmış ve sonra devamsızlık yüzünden itü'den atılmış bayan.
  2 -3 ... goksunv
 5. 5.
  televizyonun bize yanlış şeyleri gösterdiğine bir kez daha inanmama yol açan insan. aslında insandan çok meleğe benzer kendileri. okulda düzenlenen söyleşi sayesinde söyleştik kendisiyle ve yakından gördüğüm kadarıyla duru güzellik konusunda noktayı koymuş bir insandır. pardon melek. abartıyor körpe yazar biz kızmı görmedik diyen bıçkın delikanlılara şimdiden önerim var yaklaşık beş metreden görmeniz yeterli.*
  -2 ... aktif matkap
 6. 6.
  Bornova anadolu lisesi mezunu itü elektrik elektroniği yarım bırakmıştır. Yeditepe'de tiyatro okudu. Beyaz gelinciğin meryemcesi.
  ... poisongirl
 7. 7.
  hep semih kaplanoğlu ile çalışsın bizi memnun etsin dediğimiz iyi oyuncu.
  ... metamorfoz
 8. 8.
  kendisi tam olarak taş gibi bir hatundur. yeni bir dizide oynayacakmış atv'de.
  ... alone with everybody
 9. 9.
  öncelikle (bkz: yok böyle bir güzellik)

  ayrıca iyi oyuncu.
  1 ... aliterasyon
 10. 10.
  24 aralık 1979 doğumlu olan çok yetenekli bulduğum kadın oyunculardan biri. kendisi, mehmet günsür'ün beyaz gelincik adlı diziden ayrılmasından sonra diziyi izleme sebebim olmuştu. oyunculuğunu gerçekten çok beğeniyorum, ayrıca hoş da bi kadın. sinema alanında başarılar elde etti ama ben çok çok daha iyi şeyler yapabileceğine inanıyorum.

  http://www.internetteyim....oz/mimages/tulin-ozen.jpg
  1 ... elestra