1. 1.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2192223/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2192224/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2192225/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2192226/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2192227/+

  AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın kurduğu ve ATM memurluğu ile kamuya ait alanları işgal etmekle gündeme gelen Türkiye Gençlik Vakfı'ndan (TÜGVA) sızan belgeler skandal yapılanmayı gözler önüne serdi.

  https://www.cumhuriyet.co...geleri-sizdirildi-1876197
  6 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  Gavatlar listesi.
  5 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
 3. 3.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2192434/+

  istanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, iBB'ye TÜGVA yöneticilerinin alındığını, vakfın başkanının AKP'nin seçimleri kaybetmesiyle iBB'deki işinden ayrıldığını ifade etti.

  https://www.birgun.net/ha...igini-tespit-ettik-361989
  ... traveler of secret moments
 4. 4.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2192436/+

  TÜGVA eski Van il Temsilcisi olan Tamer Özsoy, vakfın özellikle Adalet Bakanlığı’na adam yerleştirildiğini kaydederek, “Millet Kütüphanesi’nde çalışanların hepsi TÜGVA’lı. Emniyet’te ne kadar var bilmiyorum ama bekçi alımlarında da TÜGVA’nın çok ciddi bir rolü olduğunu biliyorum” dedi.

  https://www.cumhuriyet.co...ci-alimlarinda-da-1876590
  1 ... traveler of secret moments
 5. 5.
  ibb'nin büyükada iskelesinden tügva'yı siktir etmesinin ardından gündemi sallayan belgelerdir. güzel bir zamanda ifşa oldu. gündemde hak ettiği yeri bulur, halka daha çok ulaşırsa infial uyandırabilir.
  2 ... kedisever satanist v2
 6. 6.
  Bilal oğlan babası hayırlısıyla bu milletin sırtından gittiğinde halktan yiyeceği tokadın farkında değil.Çünkü bir laf vardır köpeklerin kardeşliği ortalarına bir kemik atana kadardır.Bilal oğlan kıt aklıyla bir şeyler yapmaya çalışmasın babası gibi becerikli değil.
  ... elturcojr
 7. 7.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2192874/+

  TÜGVA’nın referanslı listesinde yer alan avukat M.K., “Herkes referans istiyor sadece ben istemedim ki. Şu anki tüm hâkim, savcılar ve sınava girmiş avukatların hepsi referans istiyor” dedi. Vakfın referanslıları arasında iki kaymakam da var.

  Türkiye Gençlik Vakfı’na (TÜGVA) ait “kadrolaşma” listesinde kamu kurumlarına yerleştirilmek istenenler ve referans verenler ortaya çıkmaya devam ediyor.

  https://tele1.com.tr/tugv...um-hakim-savcilar-487986/
  4 ... traveler of secret moments
 8. 8.
  ülkenin anasını değil anasının da anasını bellemişler. fetöden hiçbir farkları yok. aynı zihniyet bence. ellerindekini kaybedince çirkin bir kalkışmaya kalkışacakları ön görüsündeyim.fetöcüler en kral akçıydılar, akçılarda en kral hocacı. ulan milleti ne keriz yerine koyup kandırıldık diye işin içinden çıktılar. siyasetin oscarı olsa tüm dalda bunlar toplardı ödülleri.
  4 ... allahini seven gondora gelsin
 9. 9.
  (bkz: tügva terör örgütü)

  (bkz: akrabaya torpil yapmak Allah ın emridir)

  (bkz: emaneti sadece yandaşlarınıza veriniz)

  (bkz: kul hakkına girmek sevaptır)

  (bkz: yiyin efendiler yiyin)

  (bkz: yargılanacaksınız)

  (bkz: memleketi terk edeceksiniz)

  (bkz: yatacak yeriniz yok)
  4 ... rumeli71
 10. 10.
  nazi almanyasının neredeyse birebir kopyası. açın okuyun internetten tarayın adolf hitler in hayat hikayesini. belgesellerden izleyin. 1920 lerin tükenmiş, geleceğe değin umutlarını kaybetmiş yılgın kitlelerin nasyonal sosyalizm tuzağına kendi ayağıyla gidip düşmesini... 2001 krizi sonrası neredeyse tüm siyasi figürlerin tasfiye edilip akp nin % 34 le tek başına iktidar olması. (hitler de % 33 le kazanmıştı)

  sonra ; içte ve dışta hedef gösterilen düşmanlara (!) karşı milis teşkilatları, kadın, genç, mahalle teşkilatları. toplumun her kesiminde hücre hücre örgütlenen nefret yuvaları. yaşamın her alanını her anını dizayn etmeye kalkan yüce (!) führerin tartışılmaz buyrukları. tügva lar, türgev ler falan filan...

  devletin daha doğrusu rejimin gücünü simgeleyen devasa binalar (beton yığınları) yollar, köprüler (ama onlar duble yol yaptı !). bunların hepsi birbirinin tıpa tıp aynısı. aynı bizim toki üretimi binalar. yandaş müteaahhitler...

  işte bu rejime uygun tek tip gençlik, tek tip kadın, elbette tek tip aile reisi erkek figürü... rejime biat etme yarışına gireceksin ki, çocuğun işe girebilsin, işin görülsün, yolun yapılsın, hastan tedavi olsun...

  bol bol silahlanma, düşman üretme, saldırganlık, dünyayı savaş kabusuna itme... açım beslenemiyorum, evimi geçindiremiyorum, çocuğuma iş bulamıyorum diyene "iha mız var, siha mız var. alamanya bizi gısganıyoo"...

  umarım sonumuz yüz yıl önceki nazi almanyası gibi olmaz...
  1 ... strasliadam