1. 1.
    eylül ayında ekranlara gelecek yarışma programı.

yarışmada 1 imam, 1 papaz ve 1 budist rahip, 10 ataiste kendi dinlerini kabul ettirmeye çalışacak.

yarışmanın büyük ödülü tanrı'ya ulaşmak olacak.

http://tinyurl.com/kk8tl4
    7 -2 ... guzunamca
  2. 2.
    haberi ikl okuduğumda tabiki müslüman kazanır dediğim yarışma, ama böyle manevi bir şeyin tv kanalında reyting uğruna yapılması üzücü çok üzücü.
    ... cileklietliekmek
  3. 3.
    yarışmayı kazanamayan bir bireyin 'ben tövbemi geri aldım tanrım sen bağışla beni' makamıyla yarışma jürisini ahirete postalaması olası olan yarışma.
    2 ... mulayim
  4. 4.
    sevdiğiniz ateisti desteklemek için ateistin adı, bir boşluk bismillah, jesus ya da şabat yazarak kısa mesajla 0900'e gönderin. daha büyük bir destekle sevdiğiniz ateisti cennete göndermek için aynı numaraya kontör yollayın. çok kontör yolla ateistinin şansını arttır şeklindeki güzide contest.
    6 ... muhterem fil
  5. 5.
    osuruktan teyyare selam söyle o yare tandansında bir yarışma.

yav, ateist'in işi mi yok, kendini denizlere atsın? inanacak olsa inanırdı zamanında. para, şan, şöhret midir yani mevzu?

en büyük ateist bizim ateist!

yok, o diil de; ya atesit; papaz, haham ve imamı kafalarsa n'olacak?

(bkz: siz hepiniz ben tek) * *
    ... spectr
  6. 6.
    sonucunda, tüm din adamları, ateist olmazsa ben bişey bilmiyorum.
    3 ... it the fuck
  7. 7.
    imam olarak tayyip erdoğan'ın katılacağı yarışmadır..
    -1 ... kombinasyon
  8. 8.
    tövbe bismillah. bir ateisti imana getireyim derken inananları bolca küfre sevkedecek sapkın, cahil, düşünme yetisi, din saygısı olmayan beyinlerin ürünü. bolca hareketler savurmak, dilin kemiğini kırmak istiyor da insan söylenecek söz yok. niyet nedir? yarışma adı altında misyonerlik mi? ateistlerin taşlanması mı? inançlı olanların dinden çıkması mı aklım ermedi, bulamadım. ancak, sizin gibiler için yaşasın cehennem. yeryüzünü bok ettiniz.
    ... dize
  9. 9.
    cümlealemin bizimle daşşak geçmesini sağlayacak yarışma. (bkz: mallıkta son nokta).
    ... machinez
  10. 10.
    dinler savaşının çıkmasına da sebep olabilecek yarışma.herkesin imana gelmesini isteseydi yukarıdaki, sizden izin mi alacaktı. (bkz: başka yerde yok)
    1 ... machinez