bugün

yurdum insanının yaparsam en iyisini yaparım zihniyetiyle yaptığı eylemler bütünüdür.
bittiğinde partneri orgazm bile olmasa da sevişmek..
hiçbir trafik kuralına uymasa da, araç kullanmak..
hayatın da hiç futbol oynamamış, yeşil sahalara ayağı hiç değmemiş, sporcu psikolojisini hiç bilmese de futbol yorumculuğu..
konuyla ilgili hiç kitap okumamış, eğitimini almamış olsa da kahvehane de duyduklarının yeterli olduğunu düşünerek siyaset yapmak...
(bkz: seks)
ham madde olan, muhtaç olduğu kudret her zaman damarlarındaki asil kandadır. nitekim bunu kullanmayı bilmez pek çoğu. sadece asil kanına güvenip her şeyin en üstünü olduğunu sanacak kadar bu kanı ya da insan olarak beraberinde getirdiği zekayı kullanma özürlüdür. zekasını kullanan belki de yetersiz kullanan bazı insanlar ise atamızın bu sözü söylendiği zaman bir tür kafatası ayrımcılığına girildiğini zanneder. afedersiniz bok atma yarışına girerler. sonuç olarak türklerin çok iyi yaptığını sandığı şey yoktur. çünkü türkler devamlı kendilerini eleştirirler.

ayrıca
(bkz: bütün genellemeler yanlıştır)
daha dahi anlamındaki -de nin ne olduğunu bilmeden, her ülkede görülebilecek çarpıklıkları, koca türk halkına mal etmek.

edit : lan paradoks koktu ama, hadi hayırlısı.
bağlaç olan ki'yi bitişik, diğer ki'yi de kelimeden ayrı yazmak***

ayrıca
(bkz: türkleri aşşağılamanın dayanılmaz hafifliği)
müziğin ritmine uymasa da evrendeki yabancı parçaları çalıp* türkçe'ye çevirerek, o parça ile klibinde zenci hatun oynatmak, türkiye'de çekilmiş olan kliplerde ısrarla "ıslanma" zorunluluğu duyup sanal yağmur yaratmak süreti ile su dan çıkmamak, kah küvete girmek kah arabanın yanında durup yalınayak saçmalamak.

(bkz: mahsun kırmızıceket)
(bkz: serdar ortaç)
(bkz: petek dinçöz)
okey ve tavlayı çok iyi oynamak.Bide döner ve ayranı eşit yiyip,içip son lokma ve fırtı aynı ana denk getirmek.
yurt dışında bulundugu her mekana AHMET-METMET YADA OSMAN BURDAYDI DiYE NOT BIRAKMAYI iHMAL ETMEMESi..
(bkz: anket)
birde aslında gerçekten iyi yapıp, tanıtımını kötü yaptığımız şeyler var efendim.
konuyla alakalı olarak
(bkz: şahin k)
(bkz: sibel kekilli)
(bkz: sözlük klonlamak)*
(bkz: cd kopyalayarak üretim yapmak)
(bkz: yazıcıoğlu)
sinema elestirmenligi, kaza yeri incelemeciliği, yaralı taşımacılığı.
(bkz: moderatörlük)
(bkz: korku filmi çekmek)
(bkz: bsg)
(bkz: teknik direktörlük)
(bkz: döner) *
güncel Önemli Başlıklar