bugün

Çok sık kullandığım beyan. T*rkleri sevmiyorum, onlardan iğreniyorum..
ifade özgürlüğüdür.örneğin ben de, türk düşmanlarını sevmiyorum.
Yerinizde olsam ben de sevmezdim.
Türk rolü yapan ezik xûrt beyanı.
sevmediğin şeyi neden belirtir insan diye düşündüğüm durum. mesala banyodan çıkan hamam böceğini de muhtemelen sevmez çoğumuz yahut karlı havada çoraplarının ıslanmasını da sevmeyebilirsin bunları yazmıyorsan bu başlığı neden açıyorsun. kapıldın tabi 10yıl önce ağzına alamayacağın şeyleri futursuzca sarf etmenin özgürlük sayıldığı akımın populerliğine bunun üzerinden prim yapmaya çalışıyorsun. yazık hem de çok.
Tam tamına bize ne amk'tır.
yapilan en sacma beyan. bende tuylu seftali sevmiyorum. ha bir de islak saci. (bkz: çok gerekli bilgiler) (bkz: ufkum açıldı) (bkz: artık rahat uyuyabilirim)
Biz sana bayılıyoruz sevmezsen sevme antene bak denmesi gereken kişi beyanı.
Türklerden ağır darbe yemiş insanlar Türkleri sevmiyorum der.
bir etnisiteyi her uyesi ile genel olarak nedensiz sevmemek irkciliga girer. kisi bir baska kisi veya dusunceyi sevmez. etnik koken tercih sebebi degil bi zorunluluktur ve bu soylem irkci bir soylemdir. bende turkum ancak uyesi oldugum toplumun icinde bulundugu vaziyeti ve yasami hic mi hic sevmiyorum ancak bu benim etnik kokene ya da genele bunu dememi gerektirmez. siz siz olun kisinin iyi veya kotu olmasina bakindiger ayrimciliklar fasa fiso.
Onlar da sana hayran değildiler zaten. Eşek beceren k.rtlere yanaş sen. Onlar daha biR çekici geliyorlar sana sanırım.
bir ermeni ve kürt beyannamesidir, sevmeyen siktirsin gitsin dağa çıksın vuralım sizi.
--spoiler--
türkmen türküyüm
--spoiler--

Burdan sonrasını okumadım. arkadaş beyniyle düşünmemiş çünkü.