bugün

Son 10 senede özellikle erkekler arasında inanılmaz popülerleşen vücut geliştirmenin popülerleşme sebebi bence instagramdır.
(bkz: am)

Not: Aksini söyleyeni yatırır sikerim.

Hele hele özsaygı vs diyeni 2.kez sikerim.
Bu sporu karı kız için yapan adam maldır.Zaten o amaçla başlayanlar genelde ilk aylarda pes eder hadi inanılmaz bir abazalık mevcut diyelim ki o da bi kaç sene yapar eninde sonunda bırakır.Gerçek bir bodybuilder şunu bilir ki o vücudu yapana kadar verdiği emeğin %10unu hakedecek bi kadın dünyada yoktur.
1-kızların hoşuna gitmesi ama çoğuna göre "itici" olması.
2-sosyal medyanın dayatması.
3-aslında sağlıklı ve düzenli bir vücut olması gerekirken, bilinçsizce kas yığını olmak.
4-tatile bide böyle bir vücutla gitmek fikri.
5-kazancı iyi olunca kendi üniversite bölümlerini açmak ve bu sektörün sürekli desteklenmesi.
6-hızlı gelişim için alınan streoid'lerin kendi piyasasını yapması.
7-kas kütlesi ile doğru orantılı artış gösteren özgüven.
Üstat Serdar aktolga karı kız için spor yapana gym faresi der.

Bu bakımdan Onların vücut gelistirmeci olduklari söylenemez.

Gerçek Vg ciler çok ağır idman yaparlar arkadaşlar. Karı kız için çekilecek çile değildir. Adamın anasını ağlar.

Ben de yapmıştım oradan biliyorum. Ağırlık çalışan herkesi bir görmemek lazım bu nedenle.
Götünü kaldırmaktan, yolda düzgün yürümekten aciz geri zekalilarin merak ettiği sebep. vücut geliştiren erkeklere hakaret edip vücut geliştiren erkek isteyen kadınlara hakaret etmeyenler ikiyüzlüler. kadınlar istemese erkeklerin yüzde 80i zaten fitness yapmaz. Sağlam vücut talep eden kadını elestirdiginiz zaman gelip bizi de eleştirin kıskanç Gencolar.
cevap instagram.
spor salonlarına kadınların daha çok gitmesi ve sosyalleşmeye buralardan başlaması. tabi olay biraz da doğal yollardan ameliyatsız meme dikleştirme popo kaldırmaya kadar geldi artık.
Cevap arap popülasyonu.
Beyni geliştirmeye önem verilmediği için.
insanların havalı görünmeyi sevmesi.