bugün

tayyip erdoğan gelmiş fakat geçmediği için onu eliyoruz. daha da geçeceğe benzemiyor.

(bkz: mustafa kemal atatürk)

(bkz: adnan menderes)

(bkz: turgut özal)

(bkz: alparslan türkeş)
(bkz: kemal kılıçdaroğlu)
(bkz: mustafa kemal atatürk)gelmiş ve bütün sınavlardan geçmiştir.
recep tayyip erdoğan ise gelmiş ancak tüm sınavlardan kalmıştır.
atatürk ve özal.
erdoğan is overrated.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk.
tayyip erdoğan yazan bir bu başlıkta bu ismi veripte düşürmek bile istemem ancak..
(bkz: Mustafa Kemal Atatürk)
adnan menderestir bu muhterem kişi, lakin halkın hür iradesiyle kazandığı ezici zaferi kendilerine yediremeyen çağdışı faşocanlar tarafından suçsuz yere asılmıştır.
dünyanın en büyük devrimcisi ve türkiye'nin en büyük lideri mustafa kemal atatürk tabikide.tayyip erdoğan yazanlara şu güzide swf yi armağan ediyorum http://inciswf.com/bitmednz.swf.
Kesinlikle atatürktür.

Atatürk öldükten sonra sanayi çalışmalarıda duraklamıştır.
cevabı belli sorudur.

cumhuriyetin ise tabiki de M.Kemal ATATÜRK.
mahir çayan.
mustafa kemal atatürk ile birlikte diğer isimleri yazmak bile saçmalığın dik alası iken, o'nu görmezden gelip başkalarını yazmak gerçekten çok ilginç.

yurdum insanı ne yiyor ne içiyor gerçekten merak ediyorum.
recep tayyip erdoğandır. şu an içinde dünyanın en büyük lideridir.
ahan da kanıtı : http://galeri.uludagsozlu...r/nicolas-sarkozy-205791/
kime göre en büyük lider,
en büyük lider diye bir şey yoktur.
bu kadar ucuz ve provakatif entrylerin arasında ismi parlayacak olan liderlerdir.

ayrıca sıralamaya,kalıplara sokamayacağınız bir isimdir,evet buna ben karar veriyorum.

Gelmiş geçmiş en büyük lideri kim o belli ama en hüzünlü ve haksızlığa uğramış, ülkenin tarihindeki en buyuk skandal ile asılan Adnan menderes'dir. Türkiye'nin tarihinde kara bir lekedir asıldığı gün. hukuk istendiği şekilde bükülerek asıldığı için daha büyük hakarettir. Bu yüzden en buyuk lider kendisidir.
Atatürk'tür. istanbul'u işgaldan kurtarak peygamberin övgüsüne de mazhar olmuştur.
Prof dr necmettin erbakan.
Adam Atatürk istanbul'u işgalden kurtardı ve hadis-i şerife mazhar oldu dedi ya lan.

Bu nasıl bir akıl tutulmasıdır ?
görsel
Büyük türkmen beyleri.
Gazi başkomutan recep Tayyip Erdoğan dır.
Türkiye'nin diye başlık atıldığı için padişahları katmıyorum.
1. sırada elbette Mustafa Kemal ATATÜRK olacaktır.
Aldığı kararları eleştirebilir veya şöyle olsaydı diyebilirsiniz ama ancak dersiniz. Adam zamanında icraat yapmış ve başarmış.
2.ler 3.ler tartışılır ama 1. değişmez.
güncel Önemli Başlıklar