bugün

Yeniliklerimiz beyinlerinde tehlike yaratıyor olsa da, endişe ve korku duyan Sünni Türklerin kabullenmesi gereken bir gerçektir. Osmanlıda sürekli ezilen biz Kürtler ve Aleviler artık bir araya geldik ve de CHP-HDP kardeşliği ile sisteminin kurallarını reddediyoruz, ne kadar laf vurmaya çalışsanız da boşa çıkacak bütün uğraşlarınız. Çünkü CHP yönetimi artık biz Sosyalist Halkçı Alevilerin elinde... Zaten Selehattin Demirtaş ve Kılıçdaroğlu yoldaşın her ikisi de Zaza kökenlidir... Yıllardır içindeyiz bu bilmediğiniz kirli oyunun, bu da getirecek koyunların sonunu. CHP'ye oy verin ve beklemede kalın... Bu işler böyle...
Korkudan entry de giremezler şimdi bunlar. Bu işler böyle...
görsel
Bende Alevilik yoksa onun bunun çocuğuyum da sizler fake hesaplarla ak-itlerden korkup bunları yazmıyorsanız onun bunun çocuğu musunuz ona bir cevap verin önce. Öyle misiniz yoksa? Hadi hadi kabullenin... Sünnileri eleştirdiğim entarilerimi açık favla sonra da gel bana burada aktroll de... Sırf sizin gibi gizli saklı su altından iş yürütmediğim için öyle mi? Hadi oradan... Bakıyorum da mezhebime bağlılığımı onurumu gururumu beş paralık edip saklamadan doğruları söylediğim için Ak-itlerden korkan Alevi kardeşlerim tarafından Ak-it olmakla itham edilmişim... Pis faşistlerin bazı gerçekleri kabullenmesi için açtığım başlığımda mezhebini saklayacak kadar korkak olan mezhep kardeşlerimin fake hesaplarının saldırısı altında kalıyorum... Beyler, artık kendimizi saklamaya gerek yok biliyorsunuz değil mi? Her şey ortada... Biz Alevilerin eline geçen CHP Musa Anter'i bile andı, Kürdistan Bayrağı paylaşımı da yaptı, Dhkp-c törenine de katıldı. insanlar bizi kabullendi. Bu korku da neyin nesi? Daha neyi gizleyeceğiz? Daha neyi saklayacağız? Akıllı olun. Halkın bizi görmesine müsaade edin. Bu işler böyle...
Hz. Ali döneminde Cami yoktu Cemevi vardı, toplandıkları eve de Cemevi derlerdi zaten! Ayrıca Hz. Ali'yi semah dönerken gördüğünü rivayet edenler ta bugüne kadar gelmiş atalarımdan! Türk'üm ama o dönem Hz. Ali ile yanyana olan bir atadan geliyorum ve ondan bugüne kadar semah döndüğü bilgisi bize gelmiş! O dönemde yaşayan dedem varmış! Bilmiyorsanız uyandırayım dedim. Bu işler böyle...
hitlerin üstün ırk tezinden de farkı yoktur. çünkü üstün ırk diye bir şey yoktur.
ha bir de... mal...maldır.
bu canım ülkemizde taş üzerine taş mı koydu bu bahsettiğiniz alevi ve kürtler, herkes yerinde sağ olsun ortalığı da boş yere germesin, bizim derdimiz bize yeter de artar bile.
Ne kadar ağlasınız da boş... Sünni Türkler 2-3 çocuk yaparken biz Aleviler ve Kürtler 7-8 çocuk yaparak ülkeyi içeriden fethediyoruz haberiniz yok... Silin o gözyaşlarınızı da beni dinleyin. Kolay olmadı CHP'yi Aleviler ve Kürtler olarak ele geçirmemiz... Önce Baykal olduğu sürece oy yok denildi bizlere Alevi derneklerinde! Sonra Baykal'ı sürekli kötüleyen gazete yazarlarımız oldu! Sonra bir gün bir bakmışsınız hooop Kılıçdaroğlu koltukta! Tabii daha başlangıcı anlatıyorum durun sabırsız olmayın. insan ayrımı yapmayan, barış-kardeşlik neferi Sosyalistler olarak Tek tek ihraç ettik bizden olmayanları, kendine Ulusalcı diyen Atatürkçüleri, yani Sünni Türkleri... Sonra Kürt yoldaşlarımız da katıldı aramıza... Sonra... Sonrasını biliyorsunuz sizi gidi pis faşistler! Kürdistan bayrağı paylaşımı yapan yoldaş Tanrıkulu! Atatürk'ün annesine küfreden adamı ölüm yıl dönümünde anan Özgür Özel! Dhkp'-c'li törenine katılan Kaftancıoğlu! Selehattin Demirtaş bugünlerini şeref madalyası taşır diyen Sosyal ve Siyasal Mühendisimiz Kılıçdaroğlu! CHP-HDP kardeşliğinde azınlıkların eline gücü aldığı CHP'ye oy verin! Sorgulamayın! AKP megri megri dedi unutmayın! Hadi hadi hadi tüm oylar CHP'ye sizi zavallılar! Düşünme! itaat et! E ee ne diyorduk? Bu işler böyle!
CHP'nin tamamının Kürt ve Alevilerden oluşması faşistleri kudurtsa da doğruluk payı %100 olandır. Ağlayın! Çatlayın! Kudurun!
güncel Önemli Başlıklar