bugün

(bkz: aydın)

Gönül isterdi ki elazığ olsun.
Hakkari.
Tek şehir yok ama en milliyetçiler şunlar: Trabzon, Erzurum, Elazığ, Adana, Ankara ve izmir.
Güzelim samsunumu da unutmayalım. Samsunda akpden sonra 2.parti mhpdir.
bu nası soru amk.
Güzelim samsunumu da unutmayalım. Samsunda akpden sonra 2.parti mhpdir.
görsel
Hdp binasının açılamadığı nadide ve güzel sehir Trabzon tabiki.

Kanıtı ektedir.

https://youtu.be/YfSmEwvfLTU
Hangi şehirdir bilmiyorum lakin iq seviyesi terlik numaramla aynı olabilir.

Not: gerçek milliyetçilik söylemle değil eylemle olur. Yaşadığı ülkeye değer katmak gibi.

Şehir adı değil kişi adı vereyim gerçek bir milliyetçi için
(bkz: Aziz sancar)
osmaniye olduğunu düşünüyorum .
diyarbakır, hakkari, şırnak gibi şehirler. kürt milliyetçiliğinin kaleleri gibiler.
"izmir"...
Trakya dir burada ümmetçilik yok saf türk milliyetçiligi vardir.
Araplari ve baska milletleri siklemezler ve onlari düsünüp aglamazlar.
Sadece türkiye cumhuriyetinin bekasini düsünürler.
Yoksulluğun dibe vurduğu bölgelerde sanal tokluk yapan milliyetçi meşgale ile, haşhaş mamülleri tüketimini aksatmayan bölgelerin ümmetçi iştigalini karıştırmamak kazım. Bu meyanda milliyetçiliğin 'en'i olsa olsa Yozgat olur. Mustafa Suphilere çıkışı, hdp'ye girişi 'dar' etmede 'mahir' olan 'derin' Trabzon için de milliyetçi değil, milletçi tanımı daha uygun düşer. Konya'ya ise ne milliyetçiliği ne de milletçiliği çaksan girmez. Konya ümmetçilikten de aslında çok çakmaz. Fakat her ne hikmetse Konya sağ partilerin ihya olma coğrafyası gibidir.

Üretim ilişkileri ve gelir dağılımı açısından baktığımızda Konya'da, küfredilesi gettolara ve acınası varoşlara pek rastlanmaz. Dolayısıyla ekonomik, sosyal ve de sınıfsal temelli 'sol' Konya'da az gelişmiş'lik gösterir. Entelektüel düzeydeki Konya solculuğu ise, nicel olarak cılız olsa da nitel olarak sağlamdır. Yani sayısal olarak azdır ama gericiliğe ayar verecek kadar güçlüdür.
izmirdir. tabi milliyetçiliğe bakış açına göre değişir. elinde tespih fonda ölürüm türkiyem çalıosa siktir len diyebilirsin saygı duyarım
Milliyetcilik devleti için ölmek demektir benim gözümde atatürkçü olmayan tüm şehirler milliyetcidir.
Gökçeada olabilir. Her yer bayrağımızdan dolu. Oraya yerleşeceğim.
Adana ve Mersin. Nedeni ise bu şehirlerin kürt ve suriyeli terörüne mağruz kalması. kürtler ve suriyeliler milliyetçiliği tetikliyor.