bugün

insanımızın bilmesi gereken gerçektir. Çoğu dinsiz tip yurt dışına gitmeye çalışıyor ama türkiye gibi güzel ülke yok. ispanya bizden beter durumda.
yolsuzlukta

dünya 2 ci si ve ve avrupa 1 ci si olmamız sorunsalı.
doğru. uçacağız da bir kanatlarımız eksik işte.
Türkiye değil Türk siyasetçileri çoğu ülkeden iyi durumda. Bakın insan demiyorum ülke diyorum. Rte, binali, melih’in illegal varlıklarını toplasak çoğu ülkeden zengin çıkarlar.
neresi iyi sadece coğrafi, konum ve doğası. adalet, liyakat yok ekonomi borum bok. insan ilişkileri sıfır psikopat, görgüsüz, üç kağıtçı, egoist insan kaynıyor.

amerika , avrupa birliği ülkeleri çini herşeyi siktir et bulgaristan gibi bir ülkenin parası 4,62 tl gürcistan larisi 2,24 tl gana cedisi 1,27 tl .tabi venezuela , mozambik felan iyi tabi iyi durumdayız.

dinli tipleride görüyoruz rüşvet , torpil, haram her türlü dalga dolap var, gerçek inananlara değil lafım. dedelerimizin kanlarıyla canlarıyla bedel ödediği ülkemiz millete peşgeh çekiliyor daha saymama gerek yok.

kime iyi parti ayırmadan siyasilere, yandaşlara felan iyi.
ispanya bizden kotuymus. Ne kullaniyorsan biran once birak genc.
Ispanya da dollar 80 kuruş, ve her ay sıkışık durumda olan vatandaşlarına nasıl sosyal yardım yaparız diye hesap yapan ulke. Avrupan in en cok 2.Araba ureteni ve tren ureteni. Türkiyeden cok kötü durumda masallah.
cibuti'den, somali'den bakılırsa haklı.
hele yarrama bak "modern, sosyal ve siyasal haklara sahip" hangi ülkeden ilerdeyiz?
Ya biz farklı ülkede yaşıyoruz ya da sen.
türkiye'nin bir çok konuda ab, abd, kanada, avusturalya, japonya gibi ülkelerden hemen sonra bir çok konuda en önde gelen ülke olmasıdır.
inkar edilemez gerçektir.

ancak neden fransa, ispanya gibi daha iyi olmasın?

ekleme: özetle gelişmiş ülkeler hesaptan çıkartıldığında, türkiye'nin bir çok konuda tepelerde yer almasıdır.
güncel Önemli Başlıklar