bugün

geçerliliğini her geçen gün yitiren türkiye kupası'nın artık kimsenin umrunda olmaması durumudur, uefa avrupa ligi gibi. yeni dünya düzeninde dostlarım şampiyonlar ligi, normal ligler esas alınır rağbet görür.

hepsinin de dışında, armasında spor yazan kulüpte sportif başarılar aranır. ligin dokuzuncusundan,
17 haftada -2 averajı anca yakalayabilenlerden futbol alanında dahi bir şey beklenmez. ben beklemiyorum.

son olarak, ikinci el bi cep telefonu ayarladım kargoyla hagi ye gönderiyorum bu sefer çalmak yok ok?

sevgiler.
herhangi bir fenerbahçeli için geçerli durumdur.
klasik fenerli ağlaması. kedi uzanamadığı ciğere pist dermiş. uefa da sizin için anlamsızdır.
(bkz: neredesin ay yüzlüm)
(bkz: bir fenerbahçeli ağlıyor)
30 yıldır alınamayan bir kupa anlam ifade etmez zaten bazılarına.

20 yıl falan da avrupa'da bir kupa alınamazsa "avrupa kupalarının hiç bir anlam ifade etmemesi" diye bir başlık açılır.
halt etmişsin sen. 30 senedir peşinde koşan var onun.
olmayan şampiyonlukta stad yakanlar, türkiye kupası alınca tüm kadıköy ü yakarlar. bu konu, önce fenerbahçe nin kupayı alması beklenmeli, sonra bir daha tartışılmalıdır. ha biz görürmüyüz onu bilemem tabi.
kedi ve ciğer ilişkisi gibi bir durumdur.
(bkz: galatasaray ın uefa kupası)
varsın türkiye kupası anlam ifade etmesin.
(bkz: dikkat eziklik içerir)
(bkz: günün sözü)

ben de diyorum, niye bu kadar iplemiyor bizimkiler bunu. anlamı yok çünkü. helaaal..
bi 20 sene sonra ola ki yanlışlıkla kupayı alırsanız, tavrınızı net biçimde görebileceğimiz durum. şükrü saracoğlu nda 40 gün 40 gece davullu zurnalı eğlence düzenlersiniz. o zaman da bu yorumunu güzelcene yersin.

la olm bari sus ya, yenildin, ezildin, de ki tamam arkadaş kabul, kaybettim. ama siz hala bıdı bıdı, yok anlamsız da, yok ifade etmiyor da. uzanamadığınız ciğere bok atmayın evlat.
(bkz: ağlama melis)

(bkz: şampiyonlar ligi nin hiç bir anlam ifade etmemesi)
(bkz: uefa kupası nın hiç bir anlam ifade etmemesi)
(bkz: avrupa süper kupası nın hiç bir anlam ifade etmemesi)

(bkz: yayla kupası nın çok anlam ifade etmesi)

not: o değilde renkli tv'lerde türkiye kupası göremeyenler umarım 3d yayınlarda görebilirler. teknoloji feci gelişiyor lan.
öncelikle;
(bkz: ağlama melis)
sonra da;
kedi-ciğer.
yalnız bunu yazan arkadaş silmesin bu başlığı. yarın birgün olur ya * kazanıp bu sözlüğü sevinçten yıkmaya kalkarlarsa sorarız nedir derdi diye.
aslında doğru bir önermedir. ama eksik. türkiye'de bu kupayı önemseyen tek ekip fenerbahçe'dir. o kadar yıl kazanamayınca stres yaratıyor sanırım. yoksa gerçekten çok sikimden bi kupa.
ankaragücü'nün durumu netlik kazandıktan sonra kalan maçlarınızı da kazanırsanız o zaman görürüm ben sizi.

bir şekilde önünüz açılacak ama eminim...

insan başlık açarken sıkılır arkadaş. her ülkenin bir kupası var. şampiyonluk kupasından sonra en önemli kupa o kupa. öyle ki, kazanan direkt olarak avrupa kupası maçlarına katılma hakkı elde ediyor.

ya biz gerçekten salağız ya da böyle düşünen fenerliler insanüstü zeki... bunu söylerken gerçekten ama gerçekten samimi olup olmadıklarını ciddi anlamda merak ediyorum.

samimi değillerse, bu gerçekten çok ucuz bir numara.
samimi iseler, fenerlidir, ne söylese yeridir derim. ölü taklidi yaparım.
kupayı alan takımın kasasına giren yaklaşık 17 milyon dolar dışında pek anlam ifade etmiyor(!) tabi...
sanki bütün kupaların efendisi olmuş da türkiye kupası'nı iplemiyormuş gibi hissedenlerin zırvasıdır. 5 senede 1 şampiyonluğun var, türkiye kupası desen yok, avrupa zaten yok bari bik bik edip kafa ütüleme.

son olarak, ikinci el bi radyo ayarladım kargoyla fenerliler'e gönderiyorum bu sefer sahaya inmek yok ok?

sevgiler.
(bkz: cahillik göstergesi)
(bkz: her genç kızın başına gelir)
misal; ben hiç suşi yemedim. ortamda sorulduğunda '' çok büyütmeyin balık işte, bişey ifade etmiyor ki bana '' diyorum. halbuki hiç görmedim ki..
yersenn..
sadece fenerlilere özgü bir durumdur.
zaten görülmeyen bir şey anlam ifade edemez *
(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar der)
güncel Önemli Başlıklar