bugün

çok sanslıdır yada evinde saklanıyordur. eğer varsa öyle bir kız. hayal kahramanıdır.
bıyıklı, aşırı terleyen, pis kokan kızdır.
kız değildir o.

harun abidir.

en azından sokakta yürüyen ergenlerin veya ergen beyinlilerin attığı laflara maruz kalır bu ülkede bir kız.

aksi hayal kahramanıdır gerçekten.
Neredeyse yoktur. *
istatiklere göre her beş kadından dördüdür adam olun az .
Mağaradan yeni çıkmıştır.
toplu ulaşım araçlarını kullanmamış kızdır. ulan neredeyse, erkek halimle beni bile taciz edecekler.
8 yaş altı daha bebek olan kızdır. Gelecekte nelerle karsılasacagından habersiz evcilik doktorculuk filan oynar. cok tatlıdır.
türkiye de tacize uğramayan yok denecek kadar az olup mumla arasanız bulamazsınız.
bazı gençlerin kız kardeşi olduğu halde utanmadan laf atıp üstüne erol taş kahkahaları atmaları
yok mu insanı çileden çıkarır. gerçek delikanlı adam kızlara laf atmaz. ağır ol batman gelesin demişler atalarımız.
Yoktur.

O kadar netim, kesinlikle yoktur.

Ben sözlü ya da fiziksel tacize uğramadım diyen, buyursun gelsin.

Edit: eksilemek gerçekleri maalesef ki değiştirmiyor.
Henüz dünyaya gelmeyen bayan kişisidir.
(bkz: az bilinen efsane duyarlar)
Türkiye veya Dünya üzerinde tacize uğramayan bir kız olması mümkün değil. Muhakkak bir yerde taciz edilmiştir.
Şu ota boka "doyor kosoyorsun" demek de yeni nesil ergen ağzı oldu.

He he biz duyar kasıyoruz, sen git köşende göbeğini kaşı bütün duyarsızlığınla.

Bunlara soracağız bu saatten sonra ne yazdığımızı.
Yoktur efendim yoktur!

Sözle, ıslıkla, bakışla birisini taciz etmek çok meşhur ülkemizde. Üstelik erkek cinsine de has değil. Geçen etek giydim diye teyzenin biri dik dik baktı. Neden çünkü kendisi giymiyor diye giyilemez sanıyor.
işte bu yoktur yorumları zamanında hep o taciz edenlerin ağzını yüzünü skmediğimiz için yapılıyor...
yoktur.

söz olur, ıslık olur, bakış olur illaki taciz edilmişizdir. bu ülke şartlarında maalesef edilmeye de devam edeceğiz.
şikayet etsen sonuç yok, ölsen sonuç yok.
önemli birinin kızıdır.
Ben.

Pardon ben erkektim özür.
Henüz portakalda vitamin bile değildir.
Bu ülkede yaşayıp, sözlü ya da fiili tacize uğramayan kadın yoktur.
Erkek profili değişmediği, eğitim, kültür ve sanat gibi uygar insanın olmazsa olmaz unsurları sisteme sokulmadığı sürece, bu gerçek değişmeyecektir.

Anneler, kız kardeşler, eşler, kız evlatlar tacize uğrarlar zaman zaman ve siz çoğu zaman bilmezsiniz bile, haberiniz olsun!
Acı ama gerçek!
6 sene önce yolda yürürken yaşlı bir adam jipiyle durdu.Evinize bırakayım dedi.Hayır gerek yok dedim.Sen bilirsin deyip gitti.efendi efendi de yürüseniz başınıza geliyor.açıkçası araba yaklaşıp adres bile sorsa tedirgin oluyorum.Maalesef türkiyede kadın olmak zor.Cinayet,taciz,tecavüz çoğu şeyle boğuşuyoruz.iyi,dürüst,ahlaklı insanlar yetiştirmeliyiz.anne baba bu noktada çok önemli.çocuklarınızı sevgiyle büyütün ki sağlıklı birey olsunlar.
(bkz: Türkiye de her boka taciz diyen kadınlar) var böyle kadınlar.

Adam bırakmak istemiştir belki. iyilik peşindedir amk? Hemen tacizci yaftasını yapıştırmış.
Bırak tacize uğramamayı,
Tacize uğraya uğraya
Artık kendileri erkekleri taciz eder hale geldiler.
türbanlı başı kapalı kızarın hiç yaşamayan kızlardır.
Herhalde başınıza gelmedi.Kimin ne niyette olduğunu anlamayacak yaşta değiliz.Allah kimsenin başına vermesin.Babam yaşında adam iyi niyetle bıracaktır tabii.Onu da geçtim zengin ve edepsiz biriydi.Ukala bir şekilde sen bilirsin dedi.tanımadığım adamın arabasına niye bineyim?Mantığa sığmayacak durum.
güncel Önemli Başlıklar