bugün

yazımın sonunda vereceğim haber linkine bakarak ne dediğimi daha iyi anlayabilirsiniz türkiye dahil her yerde heterolar gibi eşcinseller var kabullenin şu gerçeği.saygı duymayı öğrenin. ki sizede saygı duysunlar eşcinsel bireyler hep vardı hep olmaya devam edecek
kaynak için lütfen tıklayıniz.
Var olmaları saygı duymayı gerektirmez. Eşcinsellik hastalıklı bir cinsel tercihtir. Tıpkı pedofili gibi.
Doğrudur. Hatta daha fazla. Beni daha fazla konuşturtmayın. Swh.
Homofobik kusmukların yine saldırıya geçtiği gerçeklik. Yukarıda bir tane yobaz tercih demiş. Sensin tercih. Daha da haddini aşıp pedofiliyle bir tutmuş. Ulan dlyrk hiçbir eşcinsel çocuklardan bebeklerden hoşlanmaz. ibnelikle eşcinselliği karıştırmaktan vazgeçin.
Gözümüze sokmasınlar gitsinler evde ne yaparlarsa yapsınlar diyenlere de ayrıca sinir oluyorum. At gözlüklü faşistler. Biz sizin karıların ağzına düşüp sokakta yiyişmenize maruz kalalım ama biz kapalı kapılar arkasında. Siz ve sizin gibi aşağılık ikiyüzlülere rağmen bir gün biz de el ele tutuşup gözünüze sokacağız. Beğenmeyen de defolsun gitsin.
Olmayın.

günahtır. çarpılırsınız.
Nüfusun yüzde 0,0006 kadarına tekabül ederki iddianın doğruluğunu arttıracak bir durumdur. 4 yapraklı yonca gibi bazen genetik bozukluk olabiliyor. Bu onların suçu değil. Ama bazılarının iddia ettiği gibi ayıplanacak, garipsenecek bir durumda yok.
Kaç kişiyiz bilmiyorum ama kalabalığız. Kendini gösteren bir kesim varken bir de kabuğuna saklanan kimsenin bilmediği gizli eşcinseller var. Net bir şey söylenemez.
Arkadaşlar çok eşcinsel ınsan var. 60-70 yıl ömrümüz var. Ondan sonrası da meçhul kimse ondan sonra garanti bir öbür taraf varmış gibi konuşmasın. Yani 60-70 yıllık ömürde de birbirimizin özgürlüklerini ve hür iradesiyle verdiği kararlara saygı duyalım . Toplumsal düzeni bozmadığı sürece insanların cinsel kimliklerine karışmayalım. Ne güzel olur değil mi ?
Az tutulmuş rakamdır. Çok daha fazla olduğuna ben eminim açıkçası, homofobik bir insan değilim, isteyen istediğini yapabilir birbirinin kişilik haklarına saygı duyduğu sürece.
osmanlı işi diyenler o 50 bin eşcinselin içinde.

yavrum bu ülkedeki gaylere, otostop çeken translara, sağda solda götünü siktirene memleketini sor diyarbakır, mardin, hakkari üçlemesinden birini söyler.

akdenizdeki lgbt endüstrisi siz doğuluların elinde. istanbul'u zaten saymıyorum bile.
yukarıda verilen rakamlara istinaden bir hesap yaparsak,
memlekette 15-65 yaş arası insan sayısı yaklaşık 50 milyon.
8 veya 9 milyon eşcinsel varsa bunun %80 i erkektir. bu da yaklaşık 7 milyon yapar.
50 milyon içinde erkek nüfus oranı yaklaşık 24 milyon.

24 milyon erkekten 7 milyonu ibne ise bu da nerede ise her 3 erkekten biri ibne demek olur.

sonuç götü sağlam kollamak lazım.
günaydın.
Gece gece konuşacak bişey kalmadımı mide bulantısı.
Sözlükte pek Lezbiyen olduğunu sanmıyorum ama götçü bozuklukların ve sevicilerinin sayısına bakılırsa ülke genelinde 50000 az gelir.
Dünyayı bilmem de bu ülkede Dedesi eşek siken ortadoğu artığı
çarpık ilişkilerle dolu kabilesinden ayrılıp şehirle tanışınca ilk iş dibini dövdürüyor.
çoğu bu dönemde ibnelik prim yapıyor diye ibne. özentiden yani.
gerçek rakam ellibinden çoksada, tespiti mümkün değildir.
O kadarla kalacağını zannetmiyorum
Ibne dolu etraf.
Eşcinsellik imrenme özenme ailede taciz gibi sebeplerden olmamaktadır. Beyninin yüzde 0.5 ini kullananlara duyurulur.
Bu arada ibne demeyin çok üzülüyoruz :(