bugün

herkes yerini alsın. türkiye de bir ilk. heyecan dorukta. liste yeni oluşturuldu ve izmirin yüzde 80 lik kesmi katıldı, geri kalan yüzde 30 luk kısım açıkça itiraf ettiğinden ankete gerek duyulmadı. evet anketimiz aşağıda resimdedir. tüm yarışmacı arkadaşlara bol şans diliyorum.

görsel
işsizlik neler yaptırıyor insana ya rab.
Ulan seçim sonuçları haritasi bu. Yer mi anadolu comari.
chp zihniyetini görüyorsunuz. evet. chp nin aldığı şehirler patlamış mısır misali dolup taşıyor maşallah.
bu harita ile hangi işsiz piç uğraştı. bayağı güldüm.

(bkz: https://galeri.uludagsozl...aret-anketi-2018-1648225/)
bekaretçiler odasının yaptığı açıklam.
bu nasıl harita neyin ne olduğu belli değil. trollük yapmayı bile beceremiyorsunuz bari adam gibi lejant koyun şuraya ne lan bu.
bunlara artık küfür bile etmiyorum. bir amipe neden küfür edeyim ki.
chp zihniyetini görüyorsunuz. evet. chp nin aldığı şehirler patlamış mısır misali dolup taşıyor maşallah. izmirli kız arkadaşı olanlar da alınmış durumda..
görsel
Kullanılmayan beyni bekaret diye sunmuşlar.
ankaralı kızlar niye yok?...ya da antalya´lı, samsun´lu.. onlar bakire miymiş yani?....

ohhoo ben türkiye´deyken diye cümleye bi başlarım, siz salak silik tipler olduğunuz için size yaklaşmazlar ama...

mesela siz zonguldak´lı kızları içine kapanık falan zannediyosunuz, di mi?...hah hah hah...erkekliğin yüz karasısınız olm siz, bi kızın yanına yaklaşmaya korkan tiplersiniz, sonra da sözlükte zırvalıyosunuz- zaten erkekliğin yüzkarası olduğunuz için sözlüğe "kaaçıyosunuz"- beyin masturbasyonu yapıyosunuz...

bütün karadeniz kızları, ve bütün iç anadolu kızları, ankara, tokat mesela, mesela sivaslı kızlar...haaa size vermezler, orası ayrı.

sempatik adamlar diilseniz, o kızların suçu mu?

benim kafamdaki harita sizinkinden çok farklı. sizinki öyle çünkü siz aptalsınız. aptal heriflerdende hiçbi kadın hoşlanmaz.hayır mesela haftada 3 erkek değiştiren alman kadını da hoşlanmaz, sadece türkiye´dekiler diil yani...

hele o zonguldaklı kızlar neydi baba bee...çok da güzel kızlar bide üstelik, zaten karadeniz kızları çok güzel olurlar.

ama karşısına siz çıkarsanız tokadı yersiniz, orası öyle...ama siztokadı izmirli kızdan da yersiniz, alman hatundan da yersiniz, paris´li mini etekli kadın sizi şemsiyeyle döver.

ama onun suçu o kadınlarda diil,kadınlara yaklaşmayı bilmeyen siz sözlük ergenlerinde.