bugün

Örnek küçük kalmış. Cümle "Ve hatta Hastane koridoruna sıçabiliyor, markette eline verebiliyor, sahilde kayalıklarda sevişebiliyoruz" diye devam edebilirdi.

O derece özgürüz, öyle böyle değil. Müthiş özgürüz. Üff ne biçim.
ya yeni albüm yolda ya da paraya çok sıkıştı garip.

fiyatı bu kadar, yapılacak birşey yok.
akabenin seçim türküsünün ihalesini aldı galiba.

laaayiklik elden gıdiyeeeeeee

bah araaarım 155 i haaaaaa

haaaaaayiiiiiinnnn.

zamanın da kasetlerini (o zaman kaset vardı)

sol görüşlü kitleye satıp

kıvrak bir dönüşle reyizci oldu.
Yavuz bingöl kim ki özgürlük kriteri ne olsun? işin ilginci bu adam bir de alevi...
https://www.youtube.com/watch?v=Yu6SEa4y-7A
doğru. hiçbir avrupa ülkesinde uygar insanları, yere tükürmek gibi igrenç davranışlarla rahatsız etme özgürlüğü yok.
bir tek türkiye'de var.
Dünyanin en ozgur ulkesinin liberya oldugu anlamina gelen aq felsefe. Orada tecavuz edip öldure de biliyorsunuz.
Afrika’da da sokağa sıçıyorlar demeğğğğkk kii afrikaağ en özgüüürğ ülkeğ.
Troller her yerde. Kodumun trolleri. Eskiden sadece sözlüklerdeydiler, Akabe gelince sanki her yerden troll fışkırıyor. Korku filmi gibi.
Küfür etmeyi icat eden üstada hürmetlerimi sunuyorum.
Bazılarının yüzüne de tükürebilirsek tam özgür olacağız yavuz efendi. Anladın sen onu.
özgür tabi yere izmarit bile atabiliyorsunuz. ama akp karşıtı olursan fetöcü teröristsin o kadar özgürüz işte.
Haklı bir serzeniş efendim ama eksik.markete bile sıçabiliyoruz onu atlamışsınız.
görsel
bak yavuzcum sokağa tükürmek özgürlük değil medeniyetsizliktir
hacı, yeri kirletmeyelim.

biz yüzüne tükürelim.
Yakında yüzüne de tükürebilecez. Sabret.
bir insan imkanı olduğundan gezip, gördüğü halde nasıl bu kadar cahil kalabiliyor sorusuna bir cümle ile cevap vermiş canlının ettiği söz.*

sonra ''türkiye'ye gelen turist sayısında azalma var'' haberleri çıkıyor. neden artsın ki?

bilgi: imla düzeltildi
Bir kıronun özgürlük anlayışı.
Yavuz bey çok afedersiniz ama camış mısınız?
Geçim derdinde olan sıradan bir vatandaşın çoluk çocuğunun nafakasını temin etmek için siyasi duruşunu paraya tahvil etmesini anlamak bir noktaya kadar mümkün ama dünyalığını yapmış insanların hala çıkar peşinde oldukları için düşük zeka göstergesi açıklamalar yapmalarını anlayamıyorum.

Bir açıklama.
Beynini sikseler kimse hesap sormaz mk.
Yavuz Bingöl gibi bir omurgasızdan çıkabilecek bir söylem. Şaşırtmadı.
bu mantığa göre özgürlükte en yakın rakibimiz çin'dir. bir tanıdığım çin'e dil eğitimi için gitmişti de ben ona merakla çinlileri sormuştum. bana ilk söylediği şey yere çok tükürüyorlar dedi. bir ara bir haber okumuştum çinli turistler ile ilgili, avrupalılar çinli turistleri yerlere tükürdükleri ve tuvaletleri pis bıraktıkları için pek istemiyorlarmış diye. eh, özgürlükler konusundaki tek rakibimiz çin diye boşuna söylemiyorum.
Aynen aynen. Misal bunu söyleyenleri orda itin götüne sokmazlar, burada sanatçı diye dolaşıyor.

S.ke sürelecek kadar aklı olmayan insan söylemi.

insanların özgürlük anlayışına bak amk!
"burası özgür bir ülke, burada şehirlere hendekler kazıp devletine silah doğrultabiliyorsun"

bu özgürlük değil, devletin acizliğidir.

özgürlük diyen ağzına tüküreyim senin çalgıcı artığı.
görsel
Haklı bir serzeniş.