bugün

inanılmaz derecede pahalıdır. böylece DÜNYADA iNTERNETiN EN PAHALI OLDUĞU 3. ÜLKE OLACAĞIZ. 2019'a giriyoruz. Elin Avrupalısı 300 mbps internet hizmeti alıyor biz ise 3 mbps zor alırken AKK kalkıyor diye seviniyoruz. Bu şartlarda AKK kalksa ne olur kalkmasa ne olur? Şunu kabul edelim internet ve altyapı hizmetlerinde çok ama çok geriyiz. resmen internet teknolojisinde 10 yıl geriye döndük. Akk/Akn kaldırılıyor fakat sunulan hat hızları hayal kırıklığı. Tatmin edici hızlardaki tarifeler ise faiş fiyatlarda. içinde bulunduğumuz teknoloji çağında internet bu kadar pahalı ve lüks derecede olmamalı. Bizler böyle oldukça bize ne muamele yapılsa müstehaktır aslında. Hiç bir şeye isyan yok, hakkını aramak yok. Herkes istediği gibi at koştursun dursun. Ohhh ne ala memleket! topluca şu iss'yi protesto edip bir bıraksak yandılar.

Türk Telekom - 100 Mbps - 347 TL
Bulgar Vivacom - 100 Mbps - 47 TL

Beğenmedikleri Bulgaristan'da bile 1 Gbps (1.000 Mbps) fiber altyapı var ve 313 TL'ye geliyor. neyse türknet iyi diyorlar biz de oraya geçeriz.

görsel
ben 2 yıl sözleşme yapmıştım. bana da girecek mi acep.
asgari ücretin 1/4 ünün verirsen gayet güzel.
ben hep söylerim ülkede internet pahalı..

bakın sosyal devlet olmak istiyorsanız

eğitim
sağlık
ulaşım
iletişim vb hizmetler tüm ülkede ya ücretsiz yada cüzi bir ücretle olmali..

hani zenginiz yaa
hani avrupa abd bizi kıskanıyorya..
En düşük hız 8 mbps olmalı ve bu paketler 40₺ nin altında başlamalı.Açıklanan fiyatlardan ben kullanmam şahsen internet çağında soygunculuk yapmayacaksınız arkadaş birde kanunen mecbur yapacakları şeyi kendileri yapıyormuş gibi lanse edip milletin aklıyla dalga geçmeyeceksin.Olay %10 enflasyon indirimi deyip bindirim yapmaya döndü şirketler tarafından ve alenen hem hükümeti hemde milleti kandırıyorlar.Bundada reklam başka birşey değil ama halk bunları yemiyor farkında değiller.
Alanen batık Türk Telekom'un halkın sırtından kurtarılma çabasıdır.
önce bilançoyu zarardan çıkarıp sonrasında doya doya silkmesi için yeni bir arap bulacaklar sanırım.
güncel Önemli Başlıklar