bugün

ağır vatan hainidir. avrupa platformuna çıkan takımlarımızı durmadan desteklemeliyiz siyah beyaz, sarı kırmızı, sarı lacivert, bordo mavi, yeşil beyaz renkler gözetmeksizin ay yıldızlı al bayrak altında.
ikiye ayrılırlar;

geyiğine takılanlar: gerginlikleri yoktur. karşılıklı sabaha kadar takılırsınız birbirinize "vay biz sizi de biliriz" diyerek.

ciddi ciddi orgazm sigarası yakanlar: gerginlerdir. karşılık verdiğinizde kendilerini kaybederler.

tabi aynı tiplemeler "kaybeden takım taraftarı" için de geçerlidir. bugüne kadar avrupada her kaybettiğimiz maç, tur vesaireyi takiben özellikle de benim takımım olduğu için belki bilmiyorum, saçma-sapan mağlubiyetlerin can sıkıntısı çöker üzerime ama geyiğine takılan hiç bir ahbabımı kırmışlığım yoktur. zira aynı şeyi ben de yaparım hiç çekinmeden. ama var mesela bazı tipler iki geyiği takiben saçmalamakta sınır tanımayan.

ikinci gruptan mümkün olduğunca uzak durmanızı tavsiye ederim yönleri, renkleri ne olursa olsun. gereksiz gerilirsiniz aksi halde bir sikime de yaramaz.

yalnız cristiano ronaldo, çok ayıp etti bu akşam. onu da belirtmek isterim buradan.
genelde futboldan anlamayan sonuç odaklı futbola bağlı kişilerdir.