bugün

(bkz: yahudi) * *
"amfibi"dir.
(bkz: japon)
latin amerikalı birisi olmak isterdim.
doğa güzel..
ortam güzel..
kızlar güzel...

yalnız!:. müslüman olmam şartı ile.
(bkz: arap)
(bkz: peygamber ırkı)
(bkz: çok sevmek)

bi süre sonra: sanırım daha az sevmeliyim, neden ki acep?
vay anasını ne kadar da arap düşmanı varmış lana aramızda.
bu eksiyi koyarak modern olmaya çalıştığını düşünmek medeniyetsizlik değil mi sözlük.
üzülüyorum adınıza. ve koymuyor bu eksiler bana. sverim ben sevmem gerekeni. sevme sen de layık olmadığını.

mutluyum, benden bizden de çokmuş.
(bkz: eşşseğin ziki)
(bkz: protoss)
ingiliz.
ukraynalıdır hocam. Zaten %90 sarışın olurdum. Uzun da boyum olurdu. Aynı özelliklerde güzel de bir sevgilim olurdu. Türkiye'ye gelir kuşadası-alanya-fethiye üçgeninde hayatımı yaşardım.
amerikan ya da ingiliz.
Anzak, yeni zellanda ırkı...
insan kendisi ile başbaşa kaldığında aklına gelen soru bu ise, çok ciddi sıkıntı var demektir.
(bkz: fars)

zira kendi ırkımdan sonra edebiyatı ve uygarlığını en beğendiğim ırktır. özellikle edebiyat ve dili.
Kürt.

Yine aynı topraklar üzerinde yaşama şansım olurdu çünkü.

Edit: Yazdığım anda dört eksi beklemiyordum, çok hızlısınız; gerçekten şaşırdım. Şimdi Açıklayayım; Türk olmasaydım; ingiliz, amerikan ya da fransız olsaydım tahminimce yetiştirilme tarzım gereği türklerin terörist olduğunu düşünecektim, müslümanlardan nefret edecektim. Alman olsaydım, dünyadaki en güzel şeylerden biri olan almanca'yı ana dilim olduğu gerekçesiyle şimdiki kadar sevmeyecektim.
Her şeyden önemlisi Türkçe bilmeyecektim ve eminim, öğrenmeyi de istemeyecektim. Binlerce değerli eser barındıran anadolu topraklarında doğmayacaktım. Bu kültür, tarih karışımı şehirde, istanbul'da, yaşamayacaktım. Bu yüzden kürt olsaydım, bir nebze burada doğma ve yaşama şansım olurdu. Gerçi kendini benden üstün sanan birtakım aptal türk tarafından da aşağılanırdım ama olsun. Sorun değil.
türk cumhuriyetlerden biri.
sonuçta tarih sahnesinde aynı boylardanız.
(bkz: güzel kadınların dünyanın en şanslı ırkı olması)
(bkz: elf)
yeşilburunlu.

(bkz: yeşilburun)
Allah'ın böyle bir şey göstermediği için binlerce kez şükretmemiz gerekli olan ırktır.

Ha gösterseydi.

Sırasıyla, Macar, Fin, Eston.

not: Moğolları Türklükten ayrı görmüyorum o yüzden yazmadım.
aryan olsun da boktan olsun amk.
amerikan... gerçi böyle bir ırk yok ama olsun abd de doğmuş olsaydım türk bile olsam fark etmezdi.
(bkz: insan)
irk onemli degil, insan olunsun yeter. yoksa yok bir farkin ermeni'den, yunan'dan, ingiliz'den vesaireden.
ölü olmak isterdim...
afrikalı olmak güzel olurdu. ****