bugün

profilinde en büyük yunanistan yazan bir tipin paylaşımı.

görsel
https://twitter.com/dmtrs...tatus/1308898637850828806
torpille euro'ya geçen dilenci milletin ferdidir.
"yunan" denilince püsküllü mısırgötoğlu akla gelmiştir.
türk lirasını dalga geçilecek seviyeye getiren diğer götoğlulları da utanmalıdır. herif orada askari maaş alıp gelip burada krallar gibi yaşıyor mu? yaşıyor.! sonuca bak.
neymiş yunanlıların ekonomik durumu kötüymüş. onlara bok atmadan önce kendine bir bak önce.
heriflerin para birimi euro mu? euro
senin paran euro dan 9 kat daha değersiz mi? değersiz.
daha neyin masturbasyonunu yapıyorsun
Bunu başka bir avrupa ülkesi vatandaşı yapsa tamam da yunan yapınca biraz komik oluyor. Ab desteği kesse 1 yıl içinde ülkenin kepenklerini indirirler.
Bi bakayım dedim yarraan gönderilerine
Ermeni destekçisi olmasıyla alakası yok,türk düşmanı sadece.
Ne sacma lan Sikik bi ülkenin çok iyilermiş gibi bizi alaya alması.
Açlıktan ağzınız kokuyo lan.
Anlasa " dinime küfreden müslüman olsa" der geçersin ama kalın kafalı olduğu belli.
yunanlar ab kapılarında borç dilenirken, ben ve benim gibiler "madem paramız çok imf ye bile borç veriyoruz, yunanistanada verelim" demişti.

keşke verseydik o zamanlar göstermelik bile olsa, bin yıl bunun gibi götveren yunanlıların suratına çarpardık.

o paralar fetoya ve yandaşa gitti tabi ki sonradan.
Yunan dalga geçmiş çok da s*kimde değil. Yıllarca Avrupalı büyük ülkelerin köpekliğini yapan, arada önüne yem atılan ülkeyi ciddiye alacak değilim. Ama Şerefimizi iki paralık edenler tv’ye çıkıp milletin gözünün içine baka baka dalga geçiyor ya en çok o ağrıma gidiyor.
Başkanlık sistemi yüzünden Madara olduk herkese.
eskiden de dalga geçerlerdi.
türklerin hepsi milyoner falan diyorlardı.

görsel
Malumun ilamıdır maalesef. Öyle veya böyle adamların para birimi tam 9 katımız ne yazık ki. Öyle 3-5 sene önce açtınız, açıktaydınız demekle olmuyor bu işler.

Madem biz değildik ve hala değiliz, durum nasıl bu hale geldi diye sormak lazım. Bazen de takkeyi önüne koyup düşünmek lazım.