bugün

terbiyesizliktir.

https://www.59saniye.com/...na-gotun-cok-guzel-demek/
sike sürülecek aklı olmayan ergen eylemi.

ha ayrıca çocuk sana iki çift lafım var, afferin amına koduğumun evladı çok büyük iş başarmışsın. o kızlara da yazıklar olsun, o sigaraları üstünde söndürememişsiniz pezevengin.
(bkz: götün yerse de bakalım)
Babası anası kardeşi vardır o lafa maruz kalan kızın ve onlar gelip bunu diyeni dümdüz ederler. Tabi kiz kendi de dalabilir.
bu video o kızların sevgilileri tarafından izleniyorsa ve o sevgililer o çocuğu bulurlarsa
(bkz: sonsuz fanteziler)
(bkz: göte göt diyemedi)
(bkz: ülkeyi terket)
(bkz: comolokko)

vallahi bakın böyle tipleri öyle çok elime geçirmek istiyorum ki. yeminle, bi gösterin bakın aramızda gizli uludağ sözlük haberleşmesi yapalım böyle ortamlarda. tanırız birbirimizi. sadece kaşla gözle işaret edin bana. o zaman ufkunuzu iki katına çıkaracak ve midenizi dahi bulandırabilecek bir sürü şey yapacağım.
kamilliktir amk. kamilliğin de ötesidir.

eğlenceli ya da komik de değil. bunu yapan adam gece arkadaşlarıyla buluşunca "hüseyin, avni bakın la bakın ne yapacam" deyip dizlerini karnına çekerek osurup gülüyordur amına koyim.
KIZLARIN BAŞta kibar tavırları , iltifatın ardından aniden sinirlenişleri , oturan kızın içten içne benimki güzel değil mi acaba la ? minvalinde düşünceleri , elemanın ısrarla bir de telefonu istemesi , götügüzelin duruşu , postürü , boşa yanan sigaranın telef olması , götügüzel' in içinde derinlerde bi yerde bu gece daha egolu uyuyacak olmasının verdiği hissiyat , elemanın deli cesareti , kızların sinirli hallerinin bile diksiyonlarının çok düzgün olması ...
çok ilginç bi video aslında..
erkeklerin empati yaptığında rahatsız olmayacağı durumdur kanımca.
kendini bir bok zanneden insanın yaptığı taciz nitelikli eylem. savcılìk suç duyurusunda bile bulunabilir.
özentinin bokunu çıktıgının temsili.
neler oluyor la memlekete.
Bunu bir tebrik manasında söylerek veya göt yerine "popo" kelimesini kullanarak ifade etseydi desteklenebilecek bir tarafı olurdu. Ancak bu haliyle toplumun genel ahlak çizgilerine terstir arkadaşlar. Aynısının kızınıza, bacınıza veya annenize karşı yapıldığını düşünün durun. Böyle bir şey oldu diyelim. Aramızda Söyleyen kişiye "eyvallah kardeşim sağolasın ne güzel söyledin" diyecek var mıdır amk?

Bir öküzlük.
akepe döneminde gerçekleşmiştir. türkiye yozlaşıyor...
onunkinden daha büyük göt ister, hatta bazı bölgelerde baştan aşağı göt olmak gerekir bunu demek için.
Niye bilmem videonun sonunda şahin k tipli bir elemanın çıkıp bu videoyu çekenlere "senğin ğotüğün sikerünğ ibina" demesini çok istedim.
Videonun ilk başlarında şaka yaptığını sanıp sonunda kahkahayı bastığım mükemmel ötesi videodur. Tabi genç arkadaşımız eğlenmek istemiş hepsi bu. Videoyu izlerken ben bile gerildim adamdaki bu rahatlık beni benden aldı.