bugün

her önüne gelene vermediklerinden ileri gelir.*
(bkz: döl ziyanı)
(bkz: türk erkeklerinin kızları tatmin edememesi)
o yüzden erken boşalıyor erkekler dimi.
hani erkeğe de bağlıdır..
türk kızlarının namuslu olduklarının bir göstergesidir. evlendikten sonra, zamanla her şey öğrenilir.
(bkz: başlık ve nick uyumu)
(bkz: 69 rafet)
(bkz: 31 ayşe)
(bkz: kardanadam olur maldanadam olmaz)
gurme olmayan türk kızları
(bkz: sokakta hanımefendi mutfakta aşçı yatakta odun)
sorun olmayan durumdur. kimse anasının karnından sevişmeyi bilerek doğmamaktadır. evlendikten sonra öğrenirler, erkekler de öyle öğrense keşke. ahlaksızlığın adı tecrübe olmasa.
(bkz: sevişmesiz geçen bir ömür)
türk erkeklerinin öğretememesindendir.
iyi bilmediğin şeyi öğretemezsin.
her türk erkeğinin rocco siffredi olduğu düşünüldüğünde çok da sorun olmayan durumdur. türk kadınlarındaki bu kusuru türk erkekleri üstün performanslarıyla çok rahat kapatırlar.
+ hamdi niye büyümüyor seninki hala?
- çünkü ayak parmağımı yalıyorsun salak!

böyle birşey olsa gerek.
(bkz: imitasyon kernel)
efendim,bu konular yıllardır gereksiz yere tartışılıyor.
bazı yazarlarımız sol ellerini bıyıklı türk kızlarımızla karıştırıyor.ne güzel işte tertemiz kız, bıyıklarını
alsın bi de makyaj yapsın 10 numaradır.

(bkz: bütün kız arkadaşlarım versin ama karım bakire olsun)
sağ eliyle geçimsizlik yaşayan maldanadam söylemidir.

konusu geçen el şuymuş diyorlar.şu asil duruşa,yüksek kültür seviyesine,o asil kanın damarlardaki dolaşımına bakın!

o asil kan beyine uğramıyormuş pek.neyse konumuza dönelim ;

görsel

o ruvar!
bilmemek değil öğrenmemek ayıp.*
--spoiler--
masa masa bana yaklaşan bu kız, 10 saniye sonra benim masamdaydı.
--spoiler--
sevişmeyi de öpüşmeyi de yaklaşmayı da bilmiyormuş galiba. * *
yurdum kızları hakaret sayar bunu.
son derece yanlış ve yersiz bir önermedir. türk kızları tarafından dikkate alınmamalıdır.
her zaman ki gibi türk erkeklerinin kendilerine bakmadan türk kızlarına bok atmasıdır.tecrübeli olup onun bunun kucağındaki kızlardansa daha çok tercih edilmelidir.
şevişen insanları sadece filmlerde gören şahısların büyük yanılgısıdır. yok öyle birşey. erkekler ne kadar biliyorsa kızlar da o kadar biliyor.
yahu sevişmek ders alıp öğrenilecek bir şey değil ki... 10 kurda sevişme teknikleri diye bir kurs var da benim mi haberim yok acaba? hormonaldir, içinden gelir, ister, sevişir... he bazılarının içinden daha çok şey gelir bazılarının daha az, ee o da kendi meselesi artık... bilip bilmemek ne alaka...
kendisini peter north sanan bünyelerin iddiasıdır.