bugün

hiçbir halta yaramayan dünyaya bir faydası dokunmayan işleri güçleri magazin programları karşısında göt büyütmek olan türk kızlarının sivrisinek kadar değeri yoktur dünya için.
olta atmanın da bir adabı var dostum. hadi bakalım şimdi entry giren kızlara fake hesabından meriçlik yap, hadi yavrum.
evet keşke topluca ölsek.
hepsi için birşey demiyorum ama çoğununki göğe erdiği için kendilerini nimetten sayıyorlar ama şunu unutmasınlar nereye giderlerse gitsinler bu çoğrafyada yaşamayanlar için hepsine birer pis ortadoğulu gözüyle bakılıyor. ne yalan söyleyim biz erkeklere de o gözle bakıyorlar özellikle de avrupada. zamanında gurbetçilerimiz bizi o kadar yanlış tanıtmış ki.

Edit: bana da kızmayın arkadaşlar ben yurt dışındaki tecrübelerimden yazdım. hatta bir keresinde avusturya ya gittiğimde hediyelik eşya dükkanında bir teyze avrupalı(onlara göre avrupa) sanıp hangi ülkeden geldiğimi sormuştu türkiye diyince yüzünü ekşitip gitmişti bide bu dükkan çalışanı siz düşünün.
He! Ruslarda seni bekliyordu.
Böyle kurur kalırsın.
Türk kızlarının değil tamamını,%1 ini bile tanımadan fikir sunmak, genellemek ne kadar doğru tartışılır. Evet bir çok olumsuz yönleri var, hiçbir ülke kızları 4/4 değil zaten, fiziki güzellik ise konu tamam ortalama Türk kızı, Ortalama Ukrayna yada iskandinav kızları kadar güzel olmayabilir. Yine de Türk kızları bence dünyada ilk 20 ye girecek artılara sahip kızlardır.