bugün

kendi başına bir tez konusudur.

tek amaçları erkekler tarafından ilgi görmek olduğundan mıdır, yoksa çirkin olduklarından mıdır; bilinmez.
Kalçalarının genişliğinden anlaşılacak durumdur.

Sen kitap okuma, tiyatro veya sinemaya gitme, kaliteli müzik dinleme, tofaşla drift yap, sinemayi yeşilçamdan tiyatroyu çok güzel hareketler bunlardan ibaret sanarsan e çok normal.

Bir de hayatı tespih yapmış sallıyorum durumları var.
cehalet kavramının, son kullanma tarihi geçmiş süpermarketlerin tozlu rafında unutulan krakerlerin bayatlığında bir tat vermesi yeterlidir. (bkz: what is real)
temel nedeni kitap okumaya vakit ayırmamış olmalarıdır.
Cehalet erdemdir, mutluluktur.
cahil ana-babaları.
türk kadının özgürlük sorunuyla yakın alakalıdır. efendim zaten sosyoekonomik özgürlüğününden mahrum kalmış kadın cinsi tabi ki bilgi dediğimiz olgudan da mahrum kalacaktır.
Kocasıdır.

Evlendiği an başlayan tutsaklığıdır.
Kadın gömleğimi ütüle yarına, bana yemek pişir, çok geziyorsun sen, sus cevap verme bana, okuyup ne yapacaksın, akşama arkadaşlar gelecek masa kur..diye başlayıp yatakta kadının yüzüne bakmadan sevişmeyi hüner olarak görmesidir.
Ne yaptın ki sen o kadına?
Dışarı çıkar, otur dersin.
Dizi izler, cahil dersin.
Bakım yapar, kime süslendin diye ezersin.
Kimsin ki sen?
Akşama kadar yemeğini yapıp,ütünü yetiştiren,temizliğini yapan o kadına güzel bir cümle kuramayacak kadar ekmek beyinli olan sen,ne anlarsın ruhundan.
Bir de çocuk yaparsın:erkek olur,büyür milli olması için cebine para koyarsın, hayat kadınıyla evlenmek istese karşı çıkarsın.
Kimsin ki sen?
Türk kızının cehalet sebebisin, ruhuna dokunamadığın için hiçbir kadının.
Her gün temizliğinı yapan,seni ayakta bekleyen o kadının çocuğu kız olursa,ne beklersin?
Annesi gibi olmazsa, yollu deyip geçirirsin ağzına.
Sonra senin oğlun kalkar ve sorar:türk kızlarının cehalet sebebi, diye.
Oysa bilmez ki hödük bir babadan gelmesidir.

Çok konuşarak,cebinde paranın olması,önünde o her karı kız gördüğünde kabaran hissayatın,beyninden baskın olan her şey seni erkek yapar,ama bir kadını cahil yaptığın için adam yapmaz.

Kadını ezme,ruhu senden baskın.
turk babalaridir.
Neden türk kızları?

Türk erkekleri bilgi ve kültür donanımı konusunda, alleme-i cihan mı olmuşlar?

Her 3-5 yılda bir nobel bilim ödülü mü alıyorlar?

Neyse...
vazgeçelim şu cinsiyet ayrımcılığından...
Sadece güzelliğin herşeye yeteceğini sanmak.
Hepsi için konuşmayacağım gerçekten kültürlü ve bilgi kız arkadaşlarımız var. Diğerleri ise genel olarak boş erkeklerle boş muhabbetler yapmakla, bazıları vücutları üzerinden prim yapmakla, toz pembe diziler ve evlilik programları izlemekle meşguldür.
Türk olmaları Türk erkeklerindede aynı cehalet olduğu için sürekli cahil çocuklar ürüyor.