bugün

hakkinda yuzlerce rivayetler olmasiyla mutevekkil, asirlardir destanlara,masallara konu olmus ve bir turlu cevabi alinamamis, misralarin arasina saklanmis gizli gerceklerdir. mevsimler gecmis, saclar beyazlamis, ama bu muallak konu bir turlu aydinlatilamamis, belki de oy korkusundan olsa gerek kimse elini tasin altina sokmamis. siyasiler yillardir bu konuyu gormezden gelmis. bilim adamlari, isvicreli ve diger iskandinav hekimler, doktorlar, bilim adina ugrasan insanlar bu konuya hic deginmemis. nice turk alimleri cikmis, kimse bu konuda fetva vermemis, basin aciklamasi yapmamis. medya bu konuyu siyaset meydanlarinda ya da 32. gun lerde tartismamis. bu soru hala cevaplanmayi bekleyen koca bir sorunsaldan ibaret oylece kiyida kosede, ezik bukuk, bir dilenci edasiyla beklemekte ya da kasitli olarak bekletilmektedir.
çoğu için;

(bkz: ismail yk)

(bkz: allah belanızı versin emi)

peşin edit: bunu eksileyen bağyan yazarlarımızı ismael yk sever sayıyorum. erkek yazarları bişey saymıyorum, allah ıslah etsin. *
gözlerinde dolar işareti olan tiplerin hepsidir.
esmer olsun nefes alsın yeter tipidir. *
yakışıklı, zengin, yalanmamış...
+eğitimli
+kıro olmayacak
+abaza arkadaşları olmayacak
+romantik olacak
+biraz paralı olacak
+biraz da yakışıklı olacak

aranan budur ama bulunan pek böyle olmaz efendim.
(bkz: ben seviyorsam sen bahanesin)
şunlardır efenim:

(img:#410898)

(img:#410899)
henüz tanımlanamamıştır.
aradığınız başlığa ulaşılamıyor.
esmer erkektir.
hep esmer erkek severler ama aslında gönül işidir. sevdikten sonrasının pek bir önemi kalmaz çünkü zaten sevdiğiniz insan sizin için en iyisidir.
türk kızlarının brad pitt tipi erkeklere aşık olup kadir inanır gibi evlenecek erkek aramasından dolayı kesin çizgilerle belli olmayan tiptir.
balkon göbek.
zengin, zengin ve zengin erkekler.
2 tiptir.

biri brad pitt tarzı "baby face" erkek tipi.

diğeri ben yani kadınlara hitap eden.

(bkz: arif ışık felsefesi)
tip olarak , esmer kara kuru,
karakter olarak, kendine güveni megalomanlık boyutlarında olan tipik ısrarcı karadeniz erkeği.
1,5 yıl peşinde koşacak, gerekirse 2 yılda daha peşinde koşacak,
8 kere red edilse 9 kere daha ısrar edecek ,
ona ego patlamaları ,ego orgazmları yaşatacak ısrarcı yavşak erkeklerden hoşlanırlar.
yavşak olan erkek tipidir. genellikle efendi adamlar sıkıcı bulunur ve terkedilir. ama yavşak olanlar direk göze batar ve tercih edilir. daha sonra da " ben niye adam gibi birini bulamıyorum" denir. tabi bu son söz beni gülmekten gebertir.
cüzdanı kalın olduktan sonra tipi pekte önemli değildir.
(bkz: cool adam)
(bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam)
kendi canlarını en üst düzeyde yakacak adamlar birincil tercihlerdir. tekmeyi yedikten hemen sonra kendileri gibi mal yerine konulmuş diğer kız kankalarının yanına koşar, "bütün erkekler aynı aysu" diye başlar. sen salaksan piç erkek n'apsın be gülüm...
apaçi ve yavşak olan erkek tipidir.düzgün adamları adam yerine koymaz,nerde it kopuk varsa onlara sararlar.
(bkz: amele)
avrupalı erkek tiplerini çok severler, çok çekici gelir kızlara, nedenini hiç anlamış değilim, zeka olarak baktığın zaman türkiye'de onlardan çok çok zeki erkekler var olay zeka değil bence, olay yabancı olmaları ya da vücut yapısı olarak mı çekici gelmeleri anlamış değilim. avrupalı kadınlara da türk erkekleri çok çekici gelir, türk erkeklerine bayılırlar, hemde en doğal hallerine, öyle kendilerini kasmalarına entelektüel havalara falan hiç gerek yok.
türk kızları olarak italyan erkeklerini beğeniyoruz dediğimiz başlıktır.

(bkz: noldu bozuldun mu)
güncel Önemli Başlıklar