bugün

Burada bir sıralama yapmadım yapsaydım ilk 5 te kesinlikle 1.iskandinavyalı 2.slav 3.cermen 4.latin 5.çinli olurdu.aklıma geldikçe yazdım, kimsenin taklitçisi değiliz biz öz be kendimiz derdimiz prim değil azda olsa siz Türk erkeklerinin gözünü ufkunu hayaliniz açılsın ki abazan olup gidip türk kezolarıyla evlenmeyin

1)kuzey slav(rus,beyaz rus,ukraynalı,polonyalı)

görsel

Şu tatlı soğuk bakışları bile kalbi delmeye yeter.Batı da bursa,tekirdağ,Antalya'da yaşayan Türko-slav melezi olup hafif sarışın renkli gözlü olunca egosu galaksileri aşanlara benzemezler 10 kat 20 kat daha güzellerdir

2)cermen(almanya,avusturya)

görsel

Alman(Cermen) kızı disiplinlidir tatlıdır sevimlidir alamancı Türk kızı pardon kezbanı öyyk midem bulandı birazdan geliyorum.Almanyadaki gurbetçi Kezban kızlardan daha güzellerdir fakat bir Türk kızı kadar yürekli değillerdir (bkz: Tuğçe Albayrak)

3)iskandinavyalılar

görsel

Şarap gibi kızlardır.Diğer milletlere göre daha soğuk daha güzel ve daha kültürlülerdir büyük ihtimalda evleneceğim 2 ırktan birisidir (bkz: iskandinav ve Slav Kızları).Karadenizde yaşayan Türk-kafkas melezi olup yine burnu havada gezen(abaza,abhaz,laz,gürcü,çerkez) kezbanlarından daha soğuk daha iyi ve daha güzellerdir

4)latinler

görsel

italyan,ispanyol,katalon,portekiz(Meksika ,Brezilya diğer Güney Amerika Kızları bu gruba girebilir ama ben onlar soyca yerli kızılderili olduğu için dahil etmedim) Esmer bomba diye tabir ettiğimiz insan üstü varlıklardır.Doğu Anadolu veya Güneydoğu da yaşayan kara kuru türk-kürt kezbanlarına benzemezler.

5)güney(balkan) slavları

görsel

Sana yardım etmeyen ölsün be öff taş Türkiye'ye başbakan cumhurbaşkanı olsam direk sizi ithal eder ülkedeki tipi düzeltirdim ulaaan offf tamam şimdi sakinim.

6)çinli

Minyon güzeli dediğimiz kızlardır evde sabahtan akşama kadar aşk aranıyor,aşk yeniden gibi diziler izlemeyip spor(kung-fu) yapan gayet fit ve erkeğine bağlı yüce kızlardır

görsel

7)ingilizler

görsel
Adeta tapılacak kadındır(Türkiye Standartlarına göre)aksağanlarına hayranım bu arada

8)rum,ermeni,arap,süryani kızları

Türk kızının nakavt ettiği tek vs dir uzak durun kesinlikle devamı ırkçılık olur bende böyle bir adam değilim ama bu kızlara karşı yerli malı yurdun malı herkes bunu kullanmalı felsefesini benimsiyorum

görsel

Resimdeki abla tuvana türkay bu arada sulanmayın.
Yerim dünya kızlarını yerim.
türk kızları bokumu yesin.
Dünya kızları havada,karada,suda,anti-madde evreninde,boşlukta....
tamam siz gidin rusya'Ya isveç'E yallah.
Fena liste.
milli ve yerli başımızın tacıdır.
Aralarında versus yoktur. Lezbiyenlik globaldir ve ben lezbiyenlere, yalarım....
Bir de çoğu kemalist geçinir. Ne demiş atamız: "Bir türk dünyaya bedeldir."