bugün

Egosuz olacaklarsa gelsinler bizim kızlarda ego arşa degiyor.
gelmesin. rus kızları ile ne konuşabilirim. türkçeyi zar zor konuşuyorum. türk kızı halden anlar. örf adet bilir. ceddine atasına saygıyı bilir.

not: bu sefer büyük oynadım. *
bence rus kızlarıyla takıntılı derecede kafayı bozan erkekler rusya'ya gitsin; rus kızları da kendi ülkelerinde kalsın. erkek nüfusu azalınca türkiye'de lübnan'daki gibi bakımlı kızların sayısı artar en azından. genellikle kadın nüfusunun erkek nüfusundan fazla olduğu ülkelerde kadınlar aşırı derecede bakımlı ve çekici olur. takıntılı erkeklerin ayılıp bayıldığı ukrayna, rusya gibi ülkelerde kadınların göze hitap etmesinin nedeni birçoğunun erkek nüfusu az olduğu için kendilerine daha çok bakmaları. ayn durum lübnan için de geçerli.
Ukrayna kızları icin belki bu savaş faktörü mantıkli olabilir ama zaten rus kızları ve ukrayna kızları genetik motivasyonlarından dolayı bakımlılar.O gitsin bu gelsin falan muhabbetinde değilim arayan türkiyede de bulur aradığını zaten.
Hele keko'ya bak hele.
Valla ben Çilli beyaz popolu ingiliz erkeklerinden yanayım.

Edit:kadınım.
Hadi
görsel
Türk erkekleri gitsin, ispanyol, italyan, rus, ingiliz, fransız erkekleri gelsin. Görgülü, saygılı, kültürlü, aklı olması gereken yerde (bkz: aşağı taraflarda değil) erkekler gelsin. Bıktık sizin gibi dişini bile fırçalamayı bilmezken kızlara bakımlı olmayı öğretmeye çalışan barzolardan.
hiç bir kız gitmesin, bütün ülkelerin kızlar gelsin demek neden kimsenin aklına gelmiyor.
hee zaten anan da rustu.
160 boyuyla türlü türlü egolar kasan, hayatı boyunca 5 kitap okumamış kezbanları pistten alalım.

Ruslar genetik olarak muazzam bir topluluk.

Balık ve ceviz gibi besinleri çok tüketirler. O yüzden de zekiler. Rus kızları çok sadıktır. Sahiplenir ve bırakmazlar.

Türk kızlarını lütfen pistten alalım.
evet lütfen gidelim.
hiçbir yerde roma'da gördüğüm pohpohu görmedim.
ben roma'ya gideyim de ister rus gelsin ister suriyeli. kim takar?
Evlendiğinizde çeyreğiniz benden. Hadi yine iyisiniz sanslı köpekler.
sonuna kadar destekliyoruz. kezoşların burada bok attığı türk erkekleri için ruslar antalyada sıraya giriyor, hatırlatmak istedim hani . artık tedavülden kalkıyorsunuz üzgünüm. kıllı, hobbit vs. dediğiniz adamlar anastasyaları irinaları götürüyor...
görsel
hayaller Rus kızları gerçekler Arap Afgan .
Gideceğimiz yer rusya ise bana uyar, tam olarak ne zaman gidiyoruz?
derhal başlatılması gereken proje. kezolardan arındırılmış bir ülke istiyoruz evet.
Rus erkekleri de bizim olsun ben kabul ediyorum. Ama siz gidin soğuk hava sevmiyorum ben şahsen.
maksimum 30 saniye sonra geri gitmek zorunda kalacak olmaları erkekleri üzer gibi.
Gelsin hepsi gelsin.
türk kızlarından sıkılan türk erkeğinin doğal bir isteğidir.
Oyuncak mı arıyoruz... Batının bize empoze ettiği güzellik anlayışı ile alalım.