bugün

onlara şiirler yazan sözde erkeğimsiler yüzünden olmuştur. ulan sizinle aynı organı taşımaktan utanıyorum gidin kestirin. sözlükte de var böyle erkeğimsiler.
Öyle böyle bir kalkıklık değildir. Tabiki hepsi elde edene kadardır ondan sonra değeriniz kalmaz.
şiir yazmasan da götleri kalkıyor reis. Allah'tan içimde en ufak bir gay liğe yönelim yok yoksa birazcık kıvılcım olsa bunlar yüzünden ibne olacağım.
Yemek yapmayı bilmezler, mızmızlar, korkaklar mesela bir köpek havlasa bayılabilirler, cinsel engelliler.
Bu yüzden yılda 1 kez şarj olmaları için iltifat edin. Çiçek 2 yılda bir alın. Şiir asla yazmayın. Romantik dans asla etmeyin. Cinsel ilişki olarak evli değilseniz bırakın kendi habitatlarında takılsınlar.
Not: Kusura bakmayın öldürdüm, bitirdim kızları ama emin olun genellemeye vurduğunuz zaman türk kızlarının özeti bu. Ha elimiz mahkum mu evet mahkum.
Not2:Erkekler de kusursuz değil onlara da en az bu kadar şey yazabilirim.
Sanki her ülkedeki kızları biliyosunuz hepiniz mi erasmus yaptınız aq.
Türk erkeğinde ki abazaliktan kaynaklanan durumdur. Bir kız size sadece arkadaş olarak gülümsese bile yerden yere vurduğunuz için ne konuşma gereği duyuyorlar ne de yüzünüze bakma gereği duyuyorlar. Bu durum da onları gotleri kalkık diye isimlendirmenize neden oluyor. Tabi ki istisnalar var söyle ki kızlar birisi size bakınca ya da insan gibi tanışmak isteyince havalanmayın. Adamla yolda gözgöze gelseniz bana aşık moduna girmeye gerek yok. Hepiniz bir efendi olun lan.
Size gerçekten değer verecek verdiğiniz değeri hak edecek birini bulsanız böyle şeyler çok olmaz. Kaç kişi bi kadına gerçekten hissettiği şeyler yüzünden açılıyor ilgi gösteriyor? Bazıları varsa yoksa eğleneyim gezeyim tozayım diyor. Tabi tüm kızlar çok düzgün değil ama çoğu kızı erkekler bu hale getirdi.