bugün

Facebooktan eklersin sonra kabul eder peşinden mesaj atar ben sizi tanımıyorum. Neden beni eklediniz? Tanımıyosan neden kabul ettin.
özellikle sosyal medyadaki sözcükleriyle kendi egolarını kurmuşlardır.

(bkz: uff snn be slk s)
tamamen cinsel açlık çeken türk erkeklerinin sebep olduğu durumdur. kim demiş hatırlamıyorum ama "türkiye cinsel açlığın afrikasıdır".
Fark ettim ki türk erkeklerinde pek ego yokmuş.
bunun nedeni ülke erkeklerinin cinsel acligidir.
Senin egon benim legom bebegim. Sikinti yok. Devam et sen.
Kesin yaşanmıstır bu.
icinden - keske benim olsa.

Disindan - gdr msn ltfn, sapk misn nsn!!
erkeklerin fazla ilgili olmasından kaynaklanan hede.
Benim gibi erkeklerin varlığıyla düşürülecek egodur.
yakışıklı erkeğin çok az kısmen güzel kadınların çok olduğu ülkemizde haklarıdır.
Dağlı Türk erkeklerinin yükselttiği ego olabilir.
Görmediği, bilmediği insana bile yürüme aşkı, gördüğü bildiği insana neler etmez diye düşündürüyor.

Anın görüntüsüne elimdeki şişenin fotoğrafını koyunca, ne güzel tutmuşsun diye mesaj atmayı başka türlü açıklamak mümkün değil.

Allahım sen bizi tutunacak dalı olmayanlardan eyleme, eyleme, eyleme, eylemmme. Yaşa!
Türk kızlarının egosunu sikeyim amına koyum.
karşılığı olmayan bir egodur. biraz para ile uçup gider. ederin ne ki bu kaşarların ego yapacak ahahaha bsg.
bogdan genellemelerde bugün.
çirkininden güzeline tüm türk kızlarında olan şey.. garip bir şekilde çirkinlerinde daha çok var.
Sosyal medya aktivitesi ile doğru orantılıdır, şu ana kadar beni yanıltabileniyle karşılaşmadım.
Başlıktan bağımsız ama üç beş cümle söylemek istiyorum
Son zamanlarda dikkatimi çok çekiyor. Ne zaman egodan bahsedilse, cirkinlikten güzellikten konu açılıyor.
"Bari güzel olsa,tipi de bi boka benzese" vs.
Demek ki bilinçaltınızda guzel/yakışıklı birinin çoğu şeyi yapmaya,söylemeye hakkı var düşüncesi yatıyor.
Demek ki güzel olsa egosunda, hareketlerinde problem yok.
Kusura bakmayın da o zaman böyle davranan birinin davranışlarını hak ediyorsunuz.
Eğer bir sayı ile ifade edilecek olsaydı en iyi tahminle boylarının karesi alınarak ifade edilirdi şeklinde nitelendirilebilecek ego.
sadece kadin degil erkekler de olan egodur.

kisaca türk insaninda ki ego olmali.
Yerim onun egosunu be *

Onun egosu ancak ve ancak toy, gözü açılmamış tıfılboylara işler. Bana ise sadece bir ufak esinti olarak gelir o kadar.

Hani burda gece gündüz yıkama yağlama çektiğiniz, entrylerinden narsizmin tillahı akan kadınlara şirin gözükmek için yapmadığınız maymunluk kalmıyor ya. işte o kadınlar sikik egolarını ve bitik özgüvenlerini sizin gibi boş beleş elemancıklar sayesinde toparlıyor sözlükte. Siz onlar için minik birer oyuncaksınız tıfılcanlar. Kullanışlı aptallarsınız.

Sizinle işi bittikten sonra gerçek hayata akıp siki kalın pompacılarına inleye inleye diplerini dövdürüyorlar. Siz de aval aval bakıyorsunuz *

Bu kızlar size ne güzel köpek muamelesi çekiyor. Hatta az bile yapıyor sözlüğün biricik yosmaları *
görsel
Bakire kız panikatağı.
Allah-u ekber dağları kadar yüksek, toroslar kadar yayık olan ego. Eğri oturup doğru konuşalım, bu yükseklik ve yayıklığa neden olan kişi türk erkeğidir. Ey hemcinsim olan herifler: onurlu olun mastürbasyon yapın! Bu Ego sizin eseriniz.
Değerinin türk erkeklerinden fazla olduğunu anlamış kızdır. yabancı erkeklere karşı takınmazlar bu egoyu çünkü.
güncel Önemli Başlıklar