bugün

türk erkeğinin türk kadını dışında herkesi beğendiğinin kanıtı niteliğinde olaydır.
sonra dolandırılıp soluğu esra erol da alıyorlar.
"erkeği finans kaynağı olarak gören tüm kadınlara müstehaktır. tanıştığım kadınların çok büyük bölümü evlilik durumunda bir ton şey istiyor, "para yok" deseniz de anlamıyor ve ödeyemeyeceğiniz borçların altına girmek zorunda kalıyorsunuz ki bu zorunluluğun ta amk...bunu yapan erkeklerde de sike sürülecek akıl yok kusura bakmayın beyler. maaşın 5000₺ kadının geliri 0₺ sen aylık 3000₺ taksit ödemeli bir hayata girdiğin anda o evlilikten ne bekliyorsun ki ? sürekli maddi sorunlar sebebiyle 3-5 seneye kalmaz boşanma davası...boşanırken de malların yarısını, düğünde ve nişanda takılanların tümünü kadın alıyor...olan kime oluyor ? zavallı keriz erkeğe...
Suriyeli kadınların bu konudaki düşüncesini ve beklentisini bilmiyorum, şahsen Suriyeli bir kadınla ilişki yaşamadım* ama bizim kızlar gibi gözünü para bürümemişse neden olmasın...saadetler dilerim...
Soy kavramına önemin azaldığının en büyük yanıtlarından birisidir. Soyları karıştırmak istiyorlar. Türkler artık önem vermiyor gibi böyle şeylere. Bu durumlardan sonra ''kız aldık sohbetine girip'', suriyeliler ülkesine dönmek bile istese artık geçti diyeceklerdir. Hedefleri bu yönde bence. Burada normal karşılanmaları uğruna yapılıyor gibi geliyor bana. Ülkelerine dönmelerini istemeyen kesimin, yaptığı durumdur.

Bir gün gönderilmek isteseler artık burası herkesin ülkesi diyeceklerdir. O kadar evlendik soy karıştı diyeceklerdir. Umarım milli bilinç yükselir ve böyle durumlar eskisi gibi yanlış karşılanmaya başlanır yeniden.
kadın çalışmıyorsa hiçbir gereği yok evlenmenin. ulan kedimi sahipleniyoruz ? neden kadına ben bakıyorum ki? gitsin babası baksın. ha kadında çalışır çok kazanır az kazanır mesele değil . kendi ayakları üstünde durursa ben maaşımın hepsini taksit ödemek yada borcun altına girmeye hazırım . yeterki kadın sorumluluk sahibi ve hayat arkadaşı olduğunu bilsin karşısında olan kişinin .

bu saatten sonra kimse kimseyi çekmiyor arkadaşlar. geçenlerde biri ile ufak bir flört oldu eskiden olsa en basit sorunu bile çözen ben artık olursa olur olmazsa defol git mantığına girdim .
esenlikler.

yani zaten saçmaydı iki arada bir derede kalan türbanlı türk kızını "almak" adamın zaten bir kadından beklediği ev işlerini yapsın, dışarı çıkmasın, seksimi yerine getirsin o kadar. bu yüzden suriyeli kadınlara da yönelmesi normal. asıl farkını ortaya koymuş türk kızının önünde kimse duramaz ama bırak suriyelisini alman kızından bile üstündür o.
Türkçe öğrendi ise olabilir bak akrabasıda yoksa güzelse bence olumlu.
150.000 lira harcayıp feminist bir Türk kızıyla evleneceğine
5 bin tl harcayıp suriyeli din kardeşimizle evlenmek benimde aklıma yatıyor gayet mantıklı.
En azından superman veya ayaklı atm değil bir yuva istiyorlar.
O da biraz zor gerçi? Suriyeli kadınlar önünüzde resmi geçit düzenlemeyecekler hiçbir zaman? Şartlar her Ne olursa olsun; Suriyesiz bir kadın en mantıklısı. Ne şamın şekeri ne Arabın yüzü...
Güneydoğu da kuma vakaları çoğalmış bu yüzden.
Esmer bir bombaya basmaktir. Offf.
Daha önceden ön görülebilir bir durum. Garipsememek lazım. Sonuçları nasıl olur tartışılır.
Geçenlerde denizde gördüğüm suriyeli hatunun güzelliğini görünce Suriyelilere karşı olan önyargım ortadan kalktı.