bugün

bütün kanallardan dizilerin süpürülmesi durumunda yaşanacak olaylardır. yine de dizisiz duramazdık herhalde milletçe. 7 den 70 e cnbc e dizilerine dadanırdık.
zeka seviyesinin * artması beklenir.
(bkz: selena)
(bkz: bez bebek)
(bkz: sihirli annem)
(bkz: prenses perfinya) *
(bkz: lost dökümü)
brezilya dizilerine rağbet artar. marimar, paloma, manuela geri gelir mesela.
(bkz: 90 lar her akşam yayınlanan şaban filmleri)
evlerde sohbet ortamları artabilir.
doktorlar gibi doktor dizileri yerine house md
arka sokaklar vb. polisiye dizileri yerine monk izlemeye saptırır insanı.
mesela aşk-ı memnu kaldırılsa abazaların,apaçilerin sokaklara dökülmesine neden olabilirdi.
eski komşuluk ilişkileri güçlenir budaklanmaya başlar tekrar, ya da herkes internete sarar, sözlük denen bu mucizeyi keşfeder.
brezilya dizileri olacaktır.
ne o, birden aşk-ı memnu izleyesin geldi di mi?
sadece "geniş aile" dizisinin artık yayınlanmayacak olması beni üzer.bunun haricinde üzülmeyeceğim, tam tersine çok da mutlu olacağım durumdur bu.zira "parmaklıklar ardında", "küçük kadınlar", "akş-ı memnu", "yaprak dökümü" gibi dizileri izlemiyor olmak benim için büyük bir kayıp olmaz.normalde de izlemiyorum ben bu dizileri zaten.şimdi düşündüm de acaba olur mu bu?neden olmasın?ancak çocuklarında dediği gibi hani "anası, babası hariç de!" derler ya kendilerine küfür edildiği zamanlarda ben de "geniş aile" hariç demek istiyorum.
kitap okumada artış oda belki.
son derece vahim sonuçlar doğurabilir.
afedersin ama bihterleri, ferhundeleri, başında kavak yelleri esen küçük kadınları yayından kaldıralımda vatandaş bizi mi siksin?