bugün

yeni nesilin yeni dünyaya armağan ettiği yeni bir şeydir. bu eylemi gercekleştiren insanlar, türkçe'ye yaptıkları katkılardan dolayı ıslak odunla dövülesi kişilerdir. türkçe bir harf olan ''ç'' harfi yerine ingilizcededeki ''ch'' kalıbı kullanılması anlaşılamaz bir durumdur. aynı şekilde ''i'' harfinin koyulabileceği her yere ''y'' harfini koymak da.

yapmayalım efendim. ne o öyle seny chok seviyorum bebeim gibi şeyler? karizmatik mi geliyor kendi kendine anlayamadım gitti.
Milletler kültürleriyle var olur. kültürün taşıyıcısı da dildir. kullandığı dil yerine başka bir dil koymaya çalışanlar kültürlerini yok etme yolunda olan insanlardır.
yurdum insanının kendini farklı hissetme, hissettirme, dikkat çekme adına giriştiği eylemdir, gereksizdir. zira eğreti durmaktadır.
saçmalamanın daniskasıdır.
(bkz: öztikice)
v harfi yerine w kullanmak bunun en baş örneklerindendir..türkçeyi katlediyorlar..şiddetle kınanması gerekir.
mesela bu shekil bir shey yazmak kendini chok havalı zannedenlerin gereksiz takıntısı olmalı.. dymyy?
kültür seviyesi yerlerde sürünen, toplumda genelde dışlanan, arkadaş çevresinde pek rağbet görmeyen silik insnanların, farkedilmek için yaptıkları işgüzarlık.
güncel Önemli Başlıklar