bugün

beter olun.

asdasdasd.

görsel
Hahahasiktir.

Rte bu oy oranı ile kimseye biat etmez aq.

%1 oy lazım oğan alayınızı kucağında götürse sandığa yinede %1 rte ye kaçacak.
Ulan ne türkçüsü mülteci düşmanlığıyla çıktınız piyasaya şimdi 15 milyon mülteciyi ülkeye alanlara oy vermekle mi tehdit ediyosunuz *
Türkçüden kasıt Sinan oğan mı?

Bak yine geliyorlar bana.
Anca şiddetten anlarsınız amk özgürlük diyene oy yok bunlara var. Yuh bu millete.
Hee aq ... Aç bele başlıklar da türkçülerden de nefret ettirin insanları.
Size kimse yalvsrmayacak. Matematiksel olarak artık yok hükmündesiniz.
https://m.uludagsozluk.com/e/46381065/

Bir kişinin cumhurbaşkanı seçilmesi için yüzde %50+1 lazım...

Yurtdışı oyları belirleyici olacak..

Eğer yurtdışı oyları işe yaramazsa sinan Oğan'a yanaşma olacak...
Türkçüler hayal kurmasın üç partiye bölünmüş toplam oyu yüzde 20 civarı. Ülkenin yüzde sekseninin Türkçü hareket ile veya Atatürk çülük ile gönül bağı yok lelelele diye zılgıt çeken akp li Adıyamanlı kadın mı verecek oyu sana ben vereceğim ama en büyük partinin başında aman da keklik diyen bir bunak varken kk nin masasını dağıtıp sonra oturan meral varken bakanlık alırsam mültecileri başımıza bela eden AKP ye destek olurum diye kaş göz yapan soğan varken ben de veremiyorum bu kadar saçmalığa. Şu bir gerçek ki Türkçü hareket ile Atatürk çü hareket bu ülkede tükenmiştir.. Kimse bedavaya bu ülkeden ümitlenmesin kalifikasyonunu yükseltip düzgün bir ülkede iş bulsun.
bu biraz ağır oldu. tıpış tıpış herkesi kucaklayacaksınız diyelim.
Kılıçdaroğlu Tayyip Erdoğan'dan sonra en büyük AKP'lidir. Dedik dedik inanmadınız bak ne oldu şimdi? PKK'nın boklu sinekli götünü yalayacaklarına

görsel

türk milletinin bu ülkenin sahibi olduklarını unutmayacaklardı. Türk düşmanlığı çatısı altında birleşenlere Türk'ün tokatı indi. Şimdi ayaklarına kapanacaklar Türklerin. Öyle yağma yok.
Yoo öyle birşey yok.. bunlarda 5-6 oy aldı efendi kesiliyor başımıza sjsj.. soğanın tayfası vermesede bu seçimi alıcaz umutluyum tabi soğancılar gidip Tayyip dedelerine oy vermezse.. mavi vatan ıha siha togg diyip Tayyipe oy verir bunlar..
--spoiler--
mavi vatan ıha siha togg diyip tayyipe oy verir bunlar..
--spoiler--

adamın nasıl zoruna gitmişse az dokunsan ağlayacak amk. ağla liboş ağla içine atma.
Sana kemik atan olmadı.. hoşt ulen sjsj..
28 Mayıs secimlerine çok düşük bir katılım olacak. Tayyip Erdoğan da Kılıçdaroğlu na tarihi bir fark atacak. Ben bu seçimde hiçbir şartta oy kullanmayacağım. Oturun ağlayın. Ya da harekete geçip Kılıçdaroğlu'nu CHP'den ihraç edip CHP binasını da yakın. Sikimde olmaz.
kim türkçülere kulak verirse o kazanacak. artık türk milliyetçiliğini görmezden gelemeyeceksiniz. sol oylarla, maklubecilerle gelebildiğiniz max nokta bu. adam bir tane bile miting yapmadan bu oyu aldı. djsljfjdjfj hazımsızlığınızla sizi baş başa bırakıyorum.

ed.
bir akrep söylemi.
(bkz: 2023 seçiminin özeti)
Esas herkes, sayısı 7 milyon civarı olduğu tahmin edilen, oy kullanmayan dünya vatandaşlarına biat edecek. Kimse kendini pırasadan saymasın herkes efendi olsun.
torkçoloro sike sike boat odocoksonoz.
Hasiiiktir oradan.