bugün

türbanlı biriyle dünya evine girip, onunla cinsel iliki yaşayan, onlardan çocuk sahibi olan ve bunları "karı" diye koluna takıp gezdirenleri anlayamamak durumu. anlamlandırılması gerçekten çok zor bu konunun. insan zaman ayırıp kafa yorayım diyorum ama beceremiyor, konsantrasyonumu bozuyor bu çarpıklık. hayır kim ne isterse giyinir ve tabi istediğiyle evlenir ama anlamak istesem de beceremiyorum.
polemik yaratmak değil amacım, sadece günümüz toplumsal yaraları olan türbanlılara dair bir tespit.

sanırım pek ilgi çekemedim.

(bkz: annesi de türbanlı)

(bkz: yazık lan çocuğa)
başı açık, dar kotlu ve derin göğüs dekolteli annesi ile övünen gavatın türban takan kadını anlayamadığını ileri süren önerme.

edit : düzeltme.
evlenmek için götü açık 'karı' mı aramak lazım? yanında götü açık gezdirebilirsin bebeyim bize de gelin...
başı kapalı ya da açık, giyimi iyi ya da kötü, maddi durumu iyi ya da kötü ne önemi var ki önemli olanın kafa içindeki beyinde bittiğini anlayan insanlardır. Bunları anlamamak kör olmak gerek.
her ne kadar batı yanlısı bir insan olsam da bu tür başlıkları görmek benim gerçekten midemi bulandırıyor.
(bkz: başörtülü bir anneye sahip olmak)
düşünmekte bir sanattır diyor ve her insanın beceremeyeceğini göz önünde bulunduruyorum fakat ne yalan söyleyeyim kendimi bu tarz insanlara acımaktan geri alamıyorum.
Ölümle burun buruna gelindiğinde bu tür anlaşılmayan şeylerin hepsinin ölüm ve ahiret korkusuyla gayet güzel anlaşılmasıdır. O anlarda düşünmek istemesen de düşünülmesi ve anlaşılması kaçınılmazdır.
herkesin anlayamayacağı, anlayabilmek için de en azından çarpım tablosunu anlayabilecek kadar zeka seviyesine sahip olmanın gerektiği bir durumdur. eşin türbanlı olması avantajdır, çünkü aşırı derece açık ve güzel bir bayana sağlıklı her erkek bakar.. "senin içinn fesat, ulan herkes seninle bir mi" demeye kalkışmayın sakın. çünküüüü:
1-erkek nüfusu ile bayan nüfusu aşağı yukarı eşittir.
2-bayanların yarıya yakını bakılıp iç geçirilecek, banyoda local fantazilerde düşünülecek derecede güzeldir.
3-erkeklerin hemen hepsi hayatında en az yirmi kere bir kadına bakıp erekte olmuştur. (ee buna da inanmıyorsanız yok artık yani)
4-basit bir hesaplamayla açık ve ilik gibi bir manitanın aslında senden önce de birçok kişinin hayal dünyasına meze olduğunu unutmamak gerek.

ayrıca sokakta başörtülüyse yatakta da başörtülü değil ya, bsadece bana özel, sadece benim.. serbest piyasada tam rezalet pardon rekabet piyasasında takılmıyoruz biz anam, anlayamazzsınız tabii..
Evde yalnızken takmıyordur zaten. Dışarda da bırak ister taksın ister takmasın, utanıyorsan evlenme kardeşim.
nesini anlayamıyorsun?
adamda özgüven sıfır. bu yüzden özgür bir kadının kendi isteğiyle sadık kalacağına inancı yok. diğer yandan karısına yan baksalar höd diyecek cesareti yok.
kapatıyor rahatlıyor.
Evlenmeden önce kapalı olmadığı halde evlenme teklifi sebebiyle kapanan yani o şartla evlenecek birine evet diyenler var.

Bir insan kendi düşüncesi doğrultusunda eğer inandığım din bunu emrediyor ben böyle anlıyorum ve anladığım kadarıyla dinimi yaşıyorum diyorsa benim o insana hiçbir sözüm yok. Sırf evlenmek için kapanmak en az bunu isteyen adam kadar sığ bir kafa gerektiriyor.
güncel Önemli Başlıklar