bugün

O zamana ait videoları, haberleri izlediğinizde asıl yobazın kimler olduğunu, memleketin ne rezil seviyelerde olduğunu görebiliyorsunuz zaten.
Yaka paça okullarından sürülen tüm o tesettürlü kızların haklarına el koyulmuş,hayvan muamelesi yapılmıştır.
Allah tekrar yaşatmasın.
Hata yapıldı. Bugün ülke bu haldeyse bu nedenle. Hoşgörü galip gelmeliydi.
efsane değil rezil dönemdir. "inanç özgürlüğü" bir demokrasinin olmazsa olmazıdır. akp o dönemin akla zarar, hiç bir bahanesi olamayacak hatalar yüzünden bugün iktidarda. hoş bugünde değişen bir şey yok. şimdi de kendisini seküler, laik diye tanımlayan insanlara mobing uygulanıyor.

nacizane tavsiyem yanlışın bekçisi olmayın arkadaşlar. inancınız, ideolojiniz sizi yanlışa yanlış demekten alıkoymasın. eğer gerçekten özgür bir toplum istiyorsak herkesin özgürlüğünü savunmak zorundayız. aksi halde faşist yönetimlerin biri gider, diğeri gelir. dün ezilen "o" bugün ezilen " sen " olursun.
rte ye, ajitasyon oyu olarak geri dönmüş efsane dönemdir. afedersiniz sikeyim öyle dönemi, ceremesini bizler çekiyoruz 16 yıldır.

şimdi özgürlük naralarının altına sığınıp, kendini teşhir eden minik ilgi orospuları olmasaydı üniversite de, türbanlı bacımıza da bu özgürlüğün sağlanmamasının yanında dururdum. orası bilim yuvası(!) olduğundan mütevellit. inandırılmaya zorlandığı, yolundan kitabından sapmış sapkın din, tüm geleceğin düşmanı.. hoş, dediğim gibi kıçının arasındaki mini şortuyla geleceği inşa edeceklere de bir adet vibratör verelim ki temelleri sağlam atsınlar.
sakallı ve sevgilisi türbanlının birlikte dersten atıldıkları dönemdi.son sınıflara gelince cesaret ederlerdi.ilk yıllar yemezdi.
hadi bende bunu yazıyorum. amaç ayrıştırmaksa

(bkz: üniversiteli solcuların boğulduğu efsane dönem)
Fetöcülerin üniversiteye giremediği zamandır. Türbanı bu topraklara getiren fetödür. Aksini iddia eden varsa memleket tarihinden bihaber çomarın tekidir. Türbanlı annelerin çocuklarının subay yapılmaması da fetöcüyü orduya sokmamak için alınmış bir önlemdir.
insan hakları bağlamında türbanlıların eğitim haklarının kısıtlanmasına hep karşı çıkmışımdır.

Bugün gelinen noktada bakıyorumda , bunlar başı açık diye insan öldürebilir gibime geliyor.

Yinede insan hakları önemli , keşke birbirimize saygışı olmayı öğrenebilsek .
(bkz: türk siyasetinde ekmeği en çok yenen konular)
özel hayatında ne giydiğin beni zerre ilgilendirmez.çıplak gez veya çarşaf tak.ama cumhuriyet dediğin olguda bazı kurallar vardır.ben türbanın hiç bir devlet kurumunda olmamasını isteyenlerdenim.hadi seri eksileyin.
Peruk pazarının canlı olduğu dönemdir.
Üniversitelere teseddürlü girmenin başlaması, perukçuların ekmeğine kan doğradı.
o güzel günlerde üniversite okuyan biri olarak özlediğim dönemdir.

eğitimi, kişisel donanımı ve kendisi için doğru bir seçim yapamayıp ısrarla türban takan kişi de okumayıversin birşey olmaz.
hala kurtulamadık mı sizden amk bakın bunu sakın hakaret olarak algılamayın siz geri zekalısınız. bunu ne kadar erken kabullenirseniz o kadar yararlı. başörtüsüne karşı olmak insan haklarıyla, modern hukukla, demokrasiyle ve laiklikle bağdaşmaz. insanların kılık kıyafetlerine karışmak yobazlıktır. bu ülkede herkes inancı veya zevkleri doğrultusunda istediği şekilde giyinebilmelidir.
saçma bir dönemdir.

teknik olarak mesele zihniyet sorunuydu aslında ama baktığında aynı zihniyetteki erkeği alırken kadını almıyorsun. boktan bir şey bu.

şimdiki türbanla okumaya en fazla islamcılar karşı merak etmeyin.
böyle okunur mu?
erkeklerle okunmaz.
belli giyim kuralları var hede hödö..
işte okudunuz haydi evinize dönün, iş hayatına merak salmayın..

böyle bir sürü zırva.
zannettiler ki o türbanlı kızlar okuyup evlerine çekilecek ama olmadı. onlar da hayatın içinde biz de varız dedikçe kuduruyor bunlar.
Muhalefete edilecek laf bulamayınca yine eski mevzulardan ekmek çıkarma çabası.
güncel Önemli Başlıklar