bugün

yaz aylarında çokça rastlanılan kokudur.

kıymalı pide ile pişmemiş hamur arası bir kokudur. eğer 1 haftadır banyo yapmıyorsa koku peynirli cheetos kokusuna evrilebilir.
terli terli kıllı koltuk altlarına deodarant sıkanlardan yüz bin kere daha güzel kokan bir kokudur.
oruçlu müslümanın ağız kokusundan sonraki en hayırlı kokudur. doya doya içinize çekin.
çürük kavun gibi kokar.
Havanın 40 derece olduğu şu aylarda hissedilen kokudur,gittiğim bir mekanda oturacagim masanın etrafında türbanlı olmamasına dikkat ediyorum.
mülayim iyi koku alanları alıyoruz. avda çok işe yarıyorlar.
Götünü yıkamaktan aciz ergenlerin yorumladığı koku olmuş kendisi. Türbanlı da homo sapiensin bir suşu olmali ki diğer insanlardan ayrı tutulmuş. Beyninizi büyütün sonra gelin hade.
balta girmemiş orman gibidir.

edit:kukusu diye okumuşum.
çirkin kokuşmuş terli şakirt kokusudur.
Türbanlı kendi kokusuna zaten alışmıştır..

Birlikte olmayı düşünen cennet mekan yolcusu babayiğitlere, hayırlı yolculuklar....

Yedikleriniz sizin olsun, sen gördüklerini anlatmaya devam et yobazcım.

Tıkaç taşımaya alışın olm. Eczanelerde ucuzzzzz..
parfüm siktiysa parfümdür kokan sikmadiysa kendi kokusudur bu nasıl başlık?
Köpek yavrusu gibi kokarlar. Kurandaki örtünme ile günümüzdeki rahibe bozması kıyafetlerin hiçbir alakası yoktur. insan kıçını örter, bunlar kafalarını örtüyolar. Cahil mikroplar.
tezek kokusudur. ohh gelsin eksiler miss.
(bkz: eksi kasan yazarları artılıyoruz kampanyası)
temizligin imandan olduğu, günde beş kere temizlenen insanlara ettiğiniz şu laflar aşırı komik.
üstüne siz sarhoşlarla tartışmayacağım.
ar damarınız çatlamış ar damarınız
daha ne denir ki size.
Kusur örtmekte gece gibi ol der mevlana.

Ama tabi bunu insan için söylemiştir.
normaldir. bu da bir nevi bölücülük. ne yapıyoruz inatla insanları ayrıştırmıyoruz, bu tip şeylere tepki veriyoruz.

ayıp.
genelde her genç kız kullandığı deodorant ya da parfüm kokusundan başka bir şey değildir.
açık veya kapalılarla uğraşmanız, iğrenç beyin yapınızdan ben tiksiniyorum artık.

size ne, derdiniz ne ulan bir kadının türbanından veya mini eteğinden?!
türbanlılara selam bile vermediğim için bilmediğim koku.
Modern ve temizse, beni tahrik eden koku. Evet.
kişinin temizlik anlayışıyla ilgilidir. yani açık bir kadınla aynıdır. bence ''türban , etnisite, siyasi ideoloji'' artık kadınlara hakaret etmek için kullanılan şeyler. nefrete bahane yani.

azıcık empati, , insanlık, merhamet taşıyan insan şu yorumları yapamaz.
Pis bir kokudur. Hay sizin duyarınıza be. Kadınlara hakaretmiş. Ne alakası var? Asıl o türbanlı arada bir banyo yapmayı akıl etsin de, milletin burun direğine tecavüz etmesin. Gereksiz duyar kasmayın. Hepinizin kadınlara bakış açınız, onları 2. sınıf insan bile değil, bir et parçası olarak gördüğünüz malum. Dürüst olun. Şu başlıktan bile feminizm kasan feministlere ise söyleyecek tek lafım yok. Şuraya erkeklerin pis kokusu diye başlık açılsa hepiniz öttürürsünüz. ikiyüzlü mahluklar.
başlığı açan gibi bok kokmadığı kesindir.
görsel
Dünyanın en güzel kokusudur.