bugün

normal giyimli kız götünden farklı olmayandır.

yalnız o giydikleri zımbırtılardan daha bir beliriyor, azdırıcı oluyor o ayrı.
anneniz ve ablanız gibi her yaz plajlarda sergilenmez sadece kocaları görebilir.
göt her haliyle göttür. neticede hepsi sıçmaya yarar.

o değilde lan ben kim kardeshian o götle klozete nasıl oturuyor onu merak ediyorum. harbi lan o karı klozeti komple içine alır o götle.
(bkz: olsun ama onun türbanı var)
götlere dert olan kaba nahiyedir.
şu sıralar fazlasıyla kalkık olan göttür.

ayrıca türbansız kız götünden farkı olduğunu zannetmiyorum...
Saçı gözükmediği için götün hiçbir önemi yoktur.
Başları kapalı olduğu için herhangi bir sorun yoktur. Sonuç olarak erkek dediğimiz tür, saç kılından aşırı tahrik olan bir tür değil mi? Başları açık olsaydı hemen üstlerine yarı çıplak, deri eldivenli bir grup saldırabilirdi.
Got gottur.turbanli turbansiz ne fark eder. Guzelse her turlu erkegin ilgisini cekecektir.
asıl amacı sıçmak olan göttür.
iki loplu bir delikli klasik göttür.
cinsellikle kafayı bozanların düşlediği şeydir. ne bu be.
"bana bakmayın!" anlamına gelen türbanı kafasına sarmış kızdır.

götüne de mi türban taksın?

hayvan bu y kromozomlular. hepsi değil. göte bakmayanları tenzih ediyorum. hepsi göte bakıyor. hepsi hayvan.

çok göt dedim kusura bakmazsınız artık. yuaghşamlar.
Gözümde an itibari ile canlanandır. Pardesü tarzı uzun düz seydlerden cok belli oluyor.
büyük olur.
isilik içindedir.
Türbansız kız götünden farksızdır. Bu da demektir ki, ananızın götünden de farksızdır. Aynı işlevi görür. Dünyadaki bütün götlerle aynıdır, niye ırkçılık yapıyosunuz sikikler. Göt dalında güzel!
üsküdar'da ve kadıköy'ün bazı kesimlerinde, beyoğlu'nda, kağıthane'de ve fatih'te bolca görebileceğiniz götlerdir. en sağlam denecek kasalar ise bence üsküdar'dakilerdir zira bunların bazıları üstü minare altı kerhane çeşidindendir.
youn ekmek-makarna tüketimi nedeniyle 120 ekran tv kadardır.
büyük olur.
ne kadar modern ne kadar çağdaş kişilerin açabileceği bir konu .
orospu çocuklarına dert olmuş tur .
arkasından işi gücü olmayanı uzun uzun konuşturur .
bakınız buda turbansız . götü nasıldır sizin hayal gücünüze bırakıyorum artık .

görsel
Böyle diyenler adnanın kediciklerini görünce dibine düşerler. Demek ki mesele türban filan değil. Biraz boyayınca tüm götler caziptir. Bakmaya gör.
güncel Önemli Başlıklar