bugün

fantezileri bırakıp aşağıdaki görsel mesajı özümseyip uygulaması gereken kişi zırvası. * *

görsel
Vites değiştirme, frene basma, makas atma, sellektör yapma, şarampole yuvarlanma gibi şöförsel faaliyetleri günaha girmeden yapmanızı sağlayacak durum.
kamusal alansa yassahtır herhal, peruk takmak gerekir. ya bana kalsa kadınların zorunlu olmadıkça trafiğe çıkmalarını yasaklayacam.
(bkz: ne var bunda bu kadar abartılacak)
kimseye bir zararı olmayacak insan eylemidir.özgürlük istiyoruz ama yalnızca kendi özgürlüğümüzü. biz istediğimiz gibi gezelim tozalım istediğimizi yapalım bizim gibi olmayanların canı cehenneme toplayalım hepsini bir adaya tıkalım düşüncesinden başka bir şey değildir bu insanları kınamak. aksine tebrik etmemiz gereken kadındır. bu ülkenin kendine güveni olan insanlara ihtiyacı var. başında başörtüsü var diye evde oturması sosyal hayata karışmaması daha mı iyi? sonra oturur bilgisayar başlarında evcilik oyunu, desti izdivaç izleyen kadınlara bir yığın laflar ederiz. bırakın onlarda gezsinler tozsunlar. özel sektörde çalışma imkanı bulsunlar. arabalarını kullansınlar. aktif bir birey haline gelsinler. biz onlara gözümüzün ucuyla kınayan bakışlar attıkça, onlarda bize o bakışlardan atacaktır emin olun. ben nasıl yolda yürürken giydiğim mini eteğe atılan bakışlardan rahatsız olmak istemiyorsam; başındaki türbanı olan insana da rahatsız edici bir gözle bakamam efendim. lütfen insanları ötekileştirmeyelim. türbanlı halde araba kullanmakmış pehh.
önemli olan türbanlı olup olmaması değil önemli olan arabayı kullanıp kullanamamasıdır.
alkol alıp kafayı dumanlayarak araç kullananıp trafik kazasında can alan caniden bin defa tercihe şayandır. Hasedinizden çatlayın. Memlekette daha çoook türbanlı sürücü göreceksiniz.
''Hem müslümanım hem modernim'' akımının, gönüllü misyonerleri olan bu insanlar Afganistan'da olsa ''din kardeşleri'' tarafından ''çarmıha gerilebileceklerini'' biliyorlar mı acaba sorusunu sordurtan ve hemen peşinden ''Hangi islam'' şeklinde büyük bir felsefi paradoksun doğmasına neden olan garip eylem..
Sözde Ülkesine düşkün Başbakanın ın adını dahi bilmeyen modern boş kafalı çıtır kızların kullanabildiği arabayı gayet güzel kullanabilen hatun kişi.