bugün

arkadaşlar noluyor orada arkadaşlar? ablalarımız cihat yolunda tepiniyor, dans dans diyor.olay zaten türbanlıların eğlenmesi, lüks yatlarda parti yapıp kadın kadına eğlenmesi değil. Olay eleştirdikleri şeyleri yapıp, şükretmek naraları atarken aslında bolluk içinde yüzüp zaten yokluk görmemeleridir. ayrıca tipleri adnan oktar'ın kediciklerinin tesettürlü versiyonudur.

https://twitter.com/Mahse...tatus/1148924427637284864
Cennete gidip gelmiş hocaefendilerden birinin lansmanı sandım lan.
Heryer huri dolu.
allah affetsin.
örtülü olan fakir ve hakir olmalıdır zihniyeti ile garip görülen davranış.

o eski türkiyede idi canımcım artık lüx lüx arabalara binen korumalı villalarda yaşayan örtülü ablalarda var. ha çoğu müteahit karısı ama paranın nereden geldiğini sorgulasak öteki taraf silah ve uyşturucu kaçakçısı dolu.
size şükür etmeyi telkin edip, ihaleleri kapan; şehadeti övüp,askerliği bedelli yapanların akrabaları bunlar.
han sarhoş hancı sarhoş. Hayatında uçağa binmeyenlerin 3. havaalanına en çok sevinen kimseler olduğunu düşündükçe yatta doğum gününü kutlayan dünün çarıklısı, görgüsüz islami burjuvaziye kızamıyorum.
Oğlum hepsi ayrı ayrı çok iğrenç lan. Şu hareketlere tavırlara bak zerre kadınsılık olmaz mı lan?

Allah muhafaza.
sorsan şeriat isterler bi de öğk.
Ne var yani türbanlı diye yatta parti veremezler mi? O insanların tek farkı başındaki örtü o da onları ilgilendirir gayet güzel eğlenmişler. Yatta doğum günü kutlayamayanlara da dert olmuş anlaşılan. Onlar kafalarını örtmüş siz beyninizi..

her zaman diyorum yine diyorum insanları özgür bırakın..
Tesettüre uyulmuş, erkek de yok. Kendi aralarında eğleniyorlar.
Acaba yeni kurulacak olan parti mi. O kırmızılı hanımefendi de ümmeti ikiye bölüyor.
Benim bacım falan değiller. Sikebilirsiniz umrumda olmaz.
ohhh canlarina değsin. burada tekne partisine gidemeyen turbansiz bacilarimiz kiskancliktan catliyorlar.
kapalı kızlara bugüne kadar yersiz bir eleştiride bulunmamışımdır.
karşı da değilim, kişinin kendi görüşüdür.

ancak. kapanacaksanız, olması gerektiği şekilde, o kafa yapısına sahip olarak kapanın.
şımarık şımarık, bir ton makyajla, aşırı dar giyinenleri görünce intihar edesim geliyor, tövbest. dinden soğuyorum neredeyse.
Siyasal islâm & Kezbanlık Füzyonu.
görsel
benim halim böyle olsa ben de şükrederim mk, bunlar herkesi kendileri gibi zannediyorlar herhalde.
(bkz: hayırlı olsun internet bağlatmışsın kardeş)
" bacılarınıza sahip çıkın lan " dedirten partidir.
Burnuma buram buram ter kokusu gelmiştir. Allah affetsin.
Bazı dangalaklar görüntüdeki kadınların türbanlı olduklarından dolayı tepki verildiğini zannediyor. Bu kadınların yatlara, villalara, son model jiplere ve giyim kuşama sahip olması gram umrumda değil. Çalışana daha çok versin Allah.

Ancak, hem insanlara şükredin, elinizdeki ile yetinin, Allah rızkı verir falan deyip bu hayatı yaşarsan insanlar sana her türlü laf söyler. Hakkıdır insanların.

Yiyin, için ama kimseye çalmayın, sabredin, şükredin falan demeyin.

Unutmayın çok para haramsız olmaz. Bu haram illa birinin cebindeki parayı çalmak demek değildir. insanların firkini, emeğini ve zamanını çalmak da haram yemektir.

Edit: imla.
O değil de fazla azgınlaşmış bunlar amk.
bachelor party gibi olmus keske devaminida izleyebilseydik.
demekki para öyle ya da böyle toplumun her kesimini aynı noktaya getiriyormuş.
(bkz: radikal islam)
yatta parti vermek kimsenin tekelinde değildir.
hani günahtı yatta parti yapmak amk kavaşeleri.