bugün

bencilliktir... fekat tüm insanlarda az buçuk bencillik vardır bende ise çok daha vardır... bu yüzden istiyorum ki yalnız beni sev, aşık ol bana!! delice,çılgınca düşün beni gözlerin yalnız bana ait olsun, dudakların yalnız benimkileri öpsün, ellerin sadece benim ellerimi tutsun bir daha hiç bırakmasın.. ağzından yalnız benim adım dökülsün... saçlarına dokunan eller kırılsın bana ait ol sadece benim benim sana olduğum gibi benim sana hissettiğim duyguları hisset bana...
not: istemek, hayal etmek güzel de bunlar sadece hayal ve imkansız...
içten gelen istektir, kişiseldir. saygı duyulur sadece.
Çok sevmektir. keşke öyle olsa keşke.. birtek bana sarılsa.. beni görse.. gözleri bana gülse..
sırf bana gülsün gözlerin bana baksın beni görsün diye istemek, onu görünce "melaba" moduna geçmektir. elin yanlışlıkla onun eline değdiğinde ağzına kadar dolu baticon şişesini yere sere serpe bırakmaktır. beklenmedik bir anda onunla karşılaştığında iki kelimeyi bir araya getirip konuşamayacağın için telefonunu cebinden çıkarıp meşgulmuş gibi görünmektir. kendini iyi güvende hissettiğinde, sabah aynaya bakıp ulan tatlıyım ben yea dediğinde, "amk o herif bana bakar mı" umutsuzluğuna düşmek ve hayatı bipolar yaşamaktır.

http://www.uludagsozluk.com/e/13109081/
değişik bir işkence çeşidi .
aşşağıdaki dizeler tamda bunu anlatır.

"kapat gözlerini kimse görmesin."
"yalnız benim için bak yeşil yeşil."
"gözlerin kimseye umut vermesin."
"yalnız benim için bak yeşil yeşil."
bencillik.