bugün

Rezalet sevgilidir. Böyle bi geri kafalıyla hiçbir ilişkim, ilişiğim olamaz. Bu nedir ya milattan öncede mi yaşıyoruz? Saçmalığa bak, ayrılık sebebinin absürtlüğüne bak.

Azıcık çağdaş ve modern olun be. Çıkın şu kafadan, aşın kendinizi. Ot gibi yaşıyorsunuz.
kıymet bilmeyen, hayin ve nankör sevgilidir..

yol verin gitsin..
Bence de arkadaş daha modern davranmalı aldatmışsa aldarmış ne olmuş yani en kötü aradaşı olur yani ne olacak.
Bugün sözlükte gavat olmayan sevgilileri gömme günü sanırım. Herkes katılsın.

Benim de beni yakın arkadaşıyla yattım diye terk eden örümcek beyinli sevgilim vardı. Şu geri kafalılığa bakar mısın, paylaşım denilen şeyden hiç anlamıyor.
ne yapsaydı, plaket mi versin?
eski sevgilimdir. iyi de yapmıştır. böyle bir geri kafalıyla aile falan da kurulmazdı zaten.
o zaten aldatıyordur ona gitmiştir.
Daha çok mu sevsin? Şahsen ben de ayrılırdım.
Uzay çağını boynuzlarla yaşayan kişi beyanı. Bir de hintlileri beğenmezsiniz. Adamlar öküze kadir kıymet veriyor bin yıldır. Sebep Boynuzlarında dünyayı yaşıyor diye.

Hey yavrum hey öngörüye bak.
Bence ucuz kurtulmus olabilirsin diyarbakir gibi bir yerde töre geregi hem ayranin dökülüp hem tatsiz olaylar yasayabilirdin.
neymiş efendim, aldattım diye ayrılıyormuş. iş mi bu şimdi ?
Neymiş o kız onun en yakın arkadaşıymış, ne var işte benim de arkadaşım oldu.

Bencil ve geri kafalı sevgilidir.
Bunlara katlanacak sevgili zaten sevgili degildir. Onlarin baska adlari vardir.
Hakikaten büyük fevrilik etmiş. Alt tarafı boynuzlarına cila çekecekti, ne demek ayrılmak?
Hemen ayrıldığı için özür dilesin.
Ayıp eden biridir halbuki kalıp 3 kere daha aldatıldıktan sonra gitmesi lazım idi.
başka ne yapacaktı ki? oturup bir daha beni ne zaman aldatır acaba diye mi düşünecekti anlamadım.
güncel Önemli Başlıklar