bugün

9 ekim cumartesi akşam 20:00' de mık' ta gerçekleştirilecke olan zirve olup özellikle daha önce zirvelere gelmemiş yazarların gelmesi tarafımın en büyük isteğidir.

edit: 18:30 yaptım saati.
mıkla konuşup çayı 1 tl ye düşürmek gerek sanki.
alkollu olursa katılmayı düşünebileceğim zirve.
mık denen mekan arapşükrü' nin sonundaki salaş çay ocağı kafe karışımı yerdir. zirve yine orada olacaktır. sonrasında ise mozaik pub vs lounge' de içilir efendim neden içilmesin. hem cumartesi geceleri mekanda prana grubu da bizi coşturmak için sahne almaktadır.
güzel geçeceğine inandığım zirvedir.
çok değerli abilerimin biraları ısmarlamak, ya da bir başka deyişle "erken doğum günü kutlaması" yapmaları şartıyla geleceğim zirvedir.*
sıradan olduğu için gelmiyjeeeğim zirve. apusuhahha.
keşke başka yerde olsaydı dediğim zirve.
futurefallen'e bira ısmarlayacağım zirve. gel lan liseli.
ayrıca mık'ta çay içip de johnnyturhan denen yazara komisyon kazandırmayın. ben termos getiricem. plastik bardak getirsin herkes.
adettendir: catstark nesin biliyorsun.
mık candır.

kemal abi candır, kaya abi candır, emre vardır candır, fırlama mehmet' i de severim. kudret abiyi sabaha kadar tartışırım o ayrı.
mıktan sonra geçilecek mekan biramania değil mozaiktir. bu da sana kapk olsun pseco *

(bkz: mozaik pub vs lounge)
bursa daki zirveler, organizatorleri tarafından sürekli alkolle özdeşleştirildiği için, ben dahil bir çok bursa lı yazarın katılmayacağı zirve.
yeni sezonda yaptığı anlaşmalarla mozaik pub vs lounge'ı da anlaşmalı kurumlar bünyesine katan ve oradan da (çok sağlam kaynaklardan aldığım bilgiye göre) yüzde 20 komisyon alan johnnyturhan'ın kemal kılıçdaroğlu edasıyla ben dürüstüm, al recep bey bu da sana kapak olsun edasıyla bana laf sokma girişimlerini beğenmediğim içün zirveye gelip gelmeme konusunda kararsızlık yaşamaktayım.
johnnyturhan'ın gittikçe agresifleşerek iyice dibe battığı zirve. benim havuzlu villama taktın, sen o villayı nerden aldın önce onun hesabını ver. bağırıp çağırarak haksızken haklı duruma geçemezsin. halk demokrasi istiyor. darbe anayasasını istemiyor artık. halk daha ucuz mekanlar istiyor. pseco'yu istiyor halk organizatör olarak. boyun kaç johnnyturhan?
daha ucuz mekanların istendiği zirve. halk istiyor bunu. yüzde 47 böyle istiyor. mesaj yağıyor kutuma.
bu zirve olacak. pseco gelse de olacak gelmese de olacak. varsa yüreğin çık karşıma, ama çıkamaz. korkar çünkü bunlar. ben korkmuyorum burdayım varsa yüreğin gel karşıma. senin istediğin cafeye gidelim oturalım varmısın pseco bey.
stv cafede buluşup tartışalım johnnyturhan. çaylar 50 kuruş. alkollü içecek yok. bakın sırf alkol var diye zirveye gelmeyen insanlar olduğunu öğreniyoruz, ne demiş arkadaşımız:
--spoiler--
bursa daki zirveler, organizatorleri tarafından sürekli alkolle özdeşleştirildiği için, ben dahil bir çok bursa lı yazarın katılmayacağı zirve.
--spoiler--
benim yaptığım zirvelerde çaylar 1,5 lira değil 50 kuruş olacak. çay 1,5 lira ne demek. asgari ücretli bir kişinin bir saatlik ücreti demek 1,5 lira. 4 çay içse 6 lira yapar. adam saatler boyunca dandik mık'ta 4 çay içmek için mi çalışmış? biz bunu düzelteceğiz.
biz sözlük yazarlarının alkol içmeye özendirilmediği, zorlanmadığı, içse bile fahiş fiyatlardan değil, uygun fiyatlara bunu gerçekleştirebileceği bir zirve düzenleyeceğiz. bursa'nın doğusuna gittin mi hiç johnnyturhan ? halk kan ağlıyor kan. ama sen altıparmaktan ötesine hiç geçmedin ki. bilmezsin ki.
pahalı çay ve alkol çılgınlığından bıkan fakir ve mülayim sözlük yazarlarının sesini daha iyi duyurmaya çalıştığım zirvedir.
pseco bey konuşuyor, çok şey söylüyor ama boş konuşuyor farkında değil. senin yapacağın zirve fındık üreticisinin sorunlarına çözüm getiriyor mu hayır, kayısı üreticisinin sorunlarına çözüm getiriyor mu gene hayır. peki pseco bey senin zirvende modların dokunulmazlığı kaldırılıyor mu o da hayır. doğruları konuş pseco bey, dürüst ol, yürekli ol doğruları söyle. bu kitleyi 50 kuruşluk çayla kandıramazsın. sen kendin evde nasıl çay içiyorsun onu söyle.
sen ayağına kadar gelen sana derdini söyleyen, zirveleri merkezde yapalım ulaşım kolay olsun diyen yazara ananı da al git dedin pseco bey, unutmadık bunları.
bu kitle senin cafelerini de biliyor o cafelerde çayın neden nasıl 50 kuruş olduğunu da biliyor. hadi var mısın pseco bey benim mıktan komisyon aldığım kanıtlansın ben zirve olayını bırakırım, sözlüğü bırakırım ama kanıtlanmazsa sen bırakır mısın?
pseco'nun gelmesini istediğim zirvedir. bira ısmarlayacağım. tabii ben gelirsem.
biraları benim ısmarlamayacağımın kesinleştiği zirvedir. ısmarlayayım dedim ama johnnyturhan ben varken sana mı düşer it dedi. ağzını bozma dedim. organizatör en nihayetinde benim dedi. ne kadar ısrar etsem de ikna edemedim.
tool'un da bira teklifini geri çevirmeyeceğim. ne tatlı olur o bira şimdi. gerçi içine hap falan atar son maçtaki olanlardan sonra. *
pseco' nun ''madem ki biraları sen ısmarlıyorsun o halde masayı donatmak ve sabaha karşı herkesi evine bırakacak taksinin ücretini ödemek de bana'' düşer demesiyle daha bir heyecanla beklenen zirvedir.
20 kişi 'gel lan seni tanımak istiyorum' derse gelirim dediğim zirvedir. 19 da olur yada 18. *
saati 20:00 den 18:30' a alınmıştır arkadaşlar bilginize...
18.30 da mıkta toplanılmasının akabinde 21.00 gibi mozaik pub vs lounge geçilecek(mıkın 10 metre ilerisi) ve saat 22.00'de prana konseri dinlenecek, coşulacaktır. mekanda yer ayırtacağımızdan dolayı ben kesim gelirim panpa konsere diyenlerin mesaj atmaları rica olunur.
katılmayı düşündüğüm zirve.
katılacak yazarların zirve boxtan liseteye isimlerini eklemeleri, ben her türlü gece yarısına kadar kalırım kanka diyenlerin ise özel mesaj atmaları rica olunur, ama atmasanız da çok dert değil zira 18.30 da buluşacağımız için zaten 19.30 gibi herkes gelmiş olur ve kimlerin gece konsere de kalacağı belli olduğundna sorun olmaz. bu arada konsere giriş uzun çabalarım ve benzersiz ikna kabiliyetim sayesinde ücretsiz olup içerideki fiyatlar için size bu başlığı öneririm;

(bkz: mozaik pub vs lounge)