bugün

Bu adamlar savaştan kaçıyor ülkemize sığınıyor ben olsam bende kaçarım orda amerika ve Rusya'nın petrol savaşı için neden öleyim.
Suriyelileri bir güzel dövüyor sonra komikmis gibi birde bikini giydiriyor. Polise iktidar yalakası diyenler acaba bu askerler hakkında ne düşünüyor çok merak ediyorum.

https://www.youtube.com/w...dX0o&feature=youtu.be

Sonra neden yabancılar Türkiye'den nefret ediyor. Eder tabi.
görsel

edit: pkklı diyenler videoyu izlemeyen aptallardır.
kamera ile çekmeseler çok daha tatlı olurmuş. şimdi size soruşturma açılacak, uğraşacaksınız boş yere yiğitlerim. kimsenin ruhu duymadan yapın şu işleri ki gelemesinler bir daha.

edit : bütün entryleri eksileyen bir adet orospu cocugu suriyeli var amk.
Kaynak olarak dangalağın birinin Twitter hesabından yaptığı paylaşımın gösterildiği haber. Hem doğru bile olsa "ee yani?" Diye sorası geliyor insanın. Askerler eğlenmiş birileriyle. olabilir, eğlenebilirler. Bulunduğun iddiaya göre zaten sınırımızı geçerek kendilerini öldürme hakkını vermiş vaziyetteler askere, gene şükretsinler.
bilip bilmeden askere sallamak ne kadar kolay lan !

eğer dedikleri gibi bir sıır ihlali varsa bikini giydirip dalga geçilmesi falan iyi yırtmışlar yani.

ayrıca aynı muameleyi görmek isteyen kekolar varsa suriye'ye gidiş için yol parasını ben verebilirim.
Edit diyerek de bi video paylaşılmış o da apayrı bi telden çalıyor. Video da bikini giydirilen adam falan mı vardı acaba? Ben mi görmedim? Millete cevap vericem diye yüklediğin görüntü kimseye cevap vermediği gibi yeni sorular yaratıyor. Görüntüdeki asker mültecilerin oraya getirilmesiyle ilgili konuşuyor. Yani bir insan kaçakçılığı durumu olabilir. Ancak ne hikmetse bikini giydirilen adamların pkk lı olmadığına kanıt olaral sunuldu bu video.
Arkada köşesi görülen btr sadece bizde olduğundan fotoğraf kesinlikle bize aittir.
yeni türkiye manzarası, tayyip putçular nasıl bozdular her şeyi.
daha vahim şeylerde duymuşluğumuz var. üniforma adam olanı adam yapar adam değilse üniforma giymek de fayda etmez. genelleme yapmamak lazım.
Resmen iğrençlik başka birşey değil. insan ne iş yaparsa yapsın onurlu olmalı ve ona göre hareket etmeli.
Şu istanbul da vatan caddesinde bulunan suriyeli arap mafyasına da yaparlarsa mutlu oluruz.
iyi yapıyor hatta az bile. bunu eleştiren gerizekalılar medeniyetin beşiği ingiltere sınırında yakalanana çay ikram edip otele yerleştiriyor sanıyor heralde.
100 yıl önce dedelerini öldürenlere bikini giydirmiş şanlı türk ordusudur.
E be çomar keko, git bir ülkenin sınırını illegal yollarla geçte götüne giren tüfeğin resmini bizimle paylaş bakalım.

O zamanda bu kadar hassas olabilecek misin?

Belki sonuç itibarıyla ılık olabilirsin, ama hassas ıhhhhh olamazsın.
Faşistlerin desteklediği askerdir.
ellerine sağlık yigitlerim..

ulan siz hem savaşi bahane edip koşa koşa türkiyeye gelin

burda milletin karisina kizina laf atın
esnafı dövun
vatan hainliği yapın
ondan sonra da askere yakalananca bla bla bla..

ayrıca ne belli savaştan kaçan suriyeli olduğu
belki pkkli
belki el nusraci
belki isidci

her sınırın bu tarafına geçen masum köylü değil arkadaşlar..

ama olan askere olur
o iki o.çocuğu yüzünden soruşturulma yiyecekler belkide meslekten men edilecekler..
Suriyeli şamar çocuğu olmuş bikini giydirsen ne olur. O bikiniyi kafana torba giydirenlere geçirebilirsen işte o zaman Türk askerisin.
Video’yu izlerken farketttim ki bu elemanların hepsi yerlerden bişeyler topluyorlar.
O topladıkları şeyler ne acaba?

Edit: bikiniyi giydirmişler, keşke direk dansı da yaptırsalarmış.
Biri de çıkıp demiyor ki aga bu bikinileri nereden buldunuz.
Hahahaha yakışmış da kodumun teröristlerine.
Beyler olayin asli bu değil.

Kaynak veremeyeceğim ama arastirin isterseniz.

Görselde ki adamlar kadin kiliginda sınırı gecmeye calisip yakalanan adamlar.
şerefsizliktir, bunu yapanlar "bizim askerimiz" değil. kimin itidirler onu da ben bilmem!
dağ başına bikiniyi nerden bulmuşlar yav asfcdasfgbdfhdahfhj
savaşdan kaçıp ülkene geliyorsa madem çok seviyorsun al evine besle ulan o zaman koynunada sok .
bikini giymenin küçük düşürücü olduğunu savunan kişiler tarafından desteklenen askerdir.

yapılan nedir/kimdir konu nedir/nasıl gelişmiştir bunlar ayrıca tartışılacak konu fakat..

ulan sütyen giydirmek nasıl bir küçük düşürücü hareket olabilir, evinize gittiğinizde ananızın, bacınızın yüzüne nasıl bakacaksınız bunu savunan insanlar?
yani bir kadın südyen giydi diye küçük düşürücü bir hareket yapmış oluyor, bunu da bir erkeği küçük düşürmek için tekrarlıyorlar..

zihniyetiniz..
Darisi rus kekosunun basina...
güncel Önemli Başlıklar