bugün

10 yıl sonra özel üniversitelerde öğretim görevlisi olucak kızdır. aklına hayran olunur, kukusuna sağlık denir.
ileriki yıllarda çalıştığı yerde ilerlemek adına patronuyla yatmak için staj yapan kızdır.
olurda bir işe girerse ileride, terfi etmek için kendini patronunun kollarına atacak canlıdır.
(bkz: bana bir harf ogretenin 40 yil kolesi olurum)
sırf bu şehir efsanesi yüzünden üniversite de hoca olmaya karar verdim . bekleyip göreceğiz. * valla malın sahibi o istediğine verir. istemediğine vermez denilesi kişidir.
yıllardır dolanan üniversite efsanelerindendir oysa reelde yoktur öyle bir kız.

evet hocasıyla aşk yaşayan hatta evlenen kızlar vardır ama sırf ders geçeyim diye olmaz bu işler.
cin olmadan adam çarpan kızlardandır. ilişkiye giren öğretmende ayrıca incelenmesi gereken bir konudur.
garip aksiyonlara yelken açmış kızdır. farklı kategoriler içine girmiştir. kişisel seçim olmakla birlikte zoraki bir neden de olabilir.

(bkz: yazar burda bookworm bitches ten bahsediyor)
diger arkadaslari suda ureyen tek hucreli canlilar gibi onemli bilgileri ogrenirken bu arkadas mala vurdurtmak suretiyle hic kasmadan, zorlanmadan, hatta zevk alarak zamanini gecirir.
kafasını iyi kullanan hatundur.
birine vericekse hiç olmazsa işi görülsün değil mi ama ?!
(bkz: my sex teacher)
öğretmeninin anasından daha az küfür yemeyi haketmiş kızdır.
derslere ilgisiz olmamak zorundadır. neden mi? şimdi şöyle düşünün, doğru dürüst okula gelmeyen bir kız var ve derslerden geçmek istiyor. ee hangi hocayla ilişkiye gireceğini nerden bileceksin? a dersinin hocasıyla ilişkiye girer ama b dersinin sınavı vardır, boşu boşuna vakit harcamış olur. bu yüzden ders çalışmayı son geceye bırakan tembel öğrenciden bir farkı olmaz. e şimdi çoğu yerde devam zorunluluğu da yok, üniversiteler için konuşuyorum tabi. kız da haklı nerden bileceksin hocayı, keza derslere gelse bile, sınıflar çok büyük, hocalar da tam olarak seçilmiyor. son olarak bazı derslerde sadece asistan geliyor, şimdi asistanla ilişkiye gireyim desen de olmaz sonuçta, notu hoca vericek. zor iş kısacası, ben haylazlık yapmadan çalışın derim.
pek yoktur kanımca. ama şu vardır;
(bkz: naughty america izleyip sözlüğe dalmak)
aptal olmayacağım diye fahişe olan kızdır.
Hem zevkini alır , hem işini görür . Belki seçici olmamakla suçlanabilir ama aptal olmadığı açıktır .

Edit : baslik bana ait değil , kiminse gelsin sahip çıksın .
güncel Önemli Başlıklar